Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Energetická očista

Energetická očista - pročištění, regenerace aktivovanými polodrahokamy

NAČERPEJTE SÍLU, ENERGII A VITALITU PRO DALŠÍ DNY

Polední očista od 12 do 13 hodiny

Večerní očista od 18 do 19 hodiny

„Energetická sprcha", tak by se dala blíže popsat energetická očista.

Co to vlastně je energetická sprcha a jak působí?

Energetická sprcha je řada polodrahokamů zalitých v pryskyřici, které jsou podsvícené a umístěné ve vyfrézovaných lištách. Podsvícené polodrahokamy působí na lidský organismus velice příznivě.

V první části, tedy „očistě" působí polodrahokamy jako zesílený vodopád, který smývá vše to, co člověk během dne či posledních několika dní nachytal v podobě negací. Druhý krok, který navazuje na krok první, tedy očistu nazýváme „nabíjecí fáze", člověk zde vstřebává vše to, co jeho tělo potřebuje. Energie prochází do vašeho těla, do každé buňky, kterou naplňuje a člověk se poté cítí čerstvě, vyrovnaně, plný síly. Poslední, třetí fáze je „ukotvující". Tato fáze upevňuje vše to, co jste energeticky přijali. Energetická očista probíhá vsedě za přítomnosti meditační hudby a energetického doprovodu, který celou hodinu provází Eva Kalivodová Štichová.

Každý z nás je občas unavený, utahaný a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Přijďte vyzkoušet naší energetickou sprchu, která blahodárně působí na každý organismus.

Těším se na vás J

Termíny najdete zde. Objednat se můžete e-mailem: asistent@kridlaandelska.cznebo 776 118 700.

 

MDM4OWJhY