Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

»
Výklad karet

 

probíhá dle požadavků každého klienta individuálně. Pro rychlejší a lehčí průběh doporučuji, napsat si na papír okruhy svých otázek. Spolu pak nahlédneme na vaší životní cestu, po které kráčíte. Můžete se ptát na cokoliv chcete. Pro lepší orientaci zde uvádím okruhy, které jsou nejčastěji dotazované.

Práce – postup, finance, zahraničí, navazující mateřská nebo odchod do důchodu, podnikání, státní správa a další

Otázky můžou být kladené i takto - co bude, když v práci zůstanu nebo mám odejít? Co mě čeká do konce roku? Co mi přinese nabídnutá nová pozice nebo mám zůstat raději tam, kde jsem?

Finance – jaká je vaše finanční situace s výhledem  do budoucna (vklady, výhry, dědictví, jiné investice)

Osobní život  - s propojením jednotlivých lidí, ať už z rodiny, ze které pocházíte či z vaši současné rodiny (partner, děti, rodiče, sourozenci, vnoučata)

Zdraví – konrétní zdr. problém a výhled, operace, kompletní diagnostika

Přátelé a kamarádi – každý přichází s originálním dotazem např. můžu důvěřovat osobě xy v podnikání, jak mně vnímá osoba xy

Pro zvídavé - jak je stará vaše duše, zda právě teď procházíte karmickou úlohou (v jakém smyslu a propojení na vaši cestě životem); co vám karty chtějí sdělit – na co se máte zaměřit teď v tomto období; podíváme se na obraz osobnosti – současnost, minulost, přítomnost a to co přijde v propojení; můžete se dozvědět, jak fungují vaše čakry; pokud budete mít dotaz na časové období konkrétní věci, podíváme se také; můžeme se podívat, jaká je vaše cesta pro tento rok, co vás čeká – po měsíci (nebo např. v podnikání, financích atd.). Kladení otázek zaleží na vás samotných i na tom, co se vám právě v životě děje, čeho se bojíte nebo v čem se rozhodujete.

Doporučuji si vzít poznámkový blok a tužku nebo si můžete celý výklad nahrát na diktafon či mobil.

Objednat se můžete na tel. 776 118 700 nebo info@kridlaandelska.cz

NDE3M