Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

»
Energetické léčení a kraniosakrální terapie

 

Energetické léčení (Shamballa, Matrix, Ama Healing)

Léčení – sám se svými obtížemi

probíhá na základě toho, s čím daný jedinec přichází. Většinou to bývají zdravotní potíže, které vás trápí, což je následek. My budeme spolu hledat příčinu. Podíváme se na váš obraz osobnosti a najdeme spolu na vaši karmické cestě příčinu, odkud pochází a najdeme řešení vašeho uzdravení. Můžeme se pohybovat nejen v minulých životech a jejich propojeních k dnešním dnům, ale také to mohou být příčiny, které pochází z tohoto života, z dětství, dospívání, partnerství, manželství, ale někdy také už z prenatálu. Poté Vám vysvětlím všechny souvislosti a způsob mé práce v odstranění příčin. Při léčbě se vás budu dotýkat pouze na hlavě. Pročistím vás, poté (pokud to bude nutné, uděláme regresi – konkrétně – Vy sedíte a já promluvám s Univerzem), dále Vás svým rentgenovým zrakem zkontroluji a vyléčím, co bude potřeba. Pokud pro Vás dostanu nějaké informace, sdělím vám je. Nakonec Vám pročistím všechny čakry – pohyby rukou v místech, kde se čakry nachází. Poté se můžeme společně podívat do karet, jak vypadá Vaše životní cesta a můžete se zde ptát na cokoliv co Vás zajímá (v časovém rozmezí, které jste si předtím sami vybrali).

Nejčastěji léčené nemoci: porucha štítné žlázy, hemeroidy, zvýšený cholesterol, bolesti žaludku, křečové žíly, zažívací potíže, problémy s vyprazdňováním, otoky, páteř, bolesti hlavy, očí, uší, dutin, bolesti kloubů, artróza, úprava hmotnosti, střevní problémy, borelióza, ostruhy, maniodeprese aj.

Léčení – s obtížemi svého dítěte

pokud má Vaše dítě (0-18 let)  nějaké zdravotními potíže je to opět pouze následek „něčeho" co je spojené s vámi (s matkou). Při léčbě tudíž nepotřebuji, aby Vaše dítě přišlo spolu s vámi, ale potřebuji pouze vás. Spolu budeme hledat příčinu, která je s vámi velmi úzce spjata. Budeme si povídat nejen o obtížích, kterými Vaše dítě trpí, ale i o věcech, které se vám můžu zdát na první pohled jako nepodstatné. Pokud bude potřeba pracovat, tak pouze s Vámi, kdy se přes Vás napojím na vaše dítě a začnu pracovat. Většinou tomu předchází Vaše uvědomění v daných věcech a regrese viz výše popsaná. Budeme ve spojení přes e-mail, kdy Vy mně budete informovat o změnách a já Vás zpětně o tom, co se děje a co bude následovat, pokud bude potřeba, pomůžu na dálku.

Nejčastěji léčené nemoci: noční pomočování, nespavost, bolesti žaludku, plynatost, nesoustředěnost (hodně druhů), meningitida, bolesti hlavy, štítná žláza, anorexie, roztroušená skleróza (hodně druhů),  aj.

Léčení – vámi blízké osoby (rodina, ze které pocházíte či vaše současná rodina)

pokud budete chtít zkontrolovat zdravotní stav vašeho blízkého, postačí k tomu jeho jméno, příjmení, datum narození a vztah k vám. Spolu se podíváme, jak je na tom zdravotně, můžeme posílit některé orgány či funkce, pročistit čakry a zharmonizovat tak, celé tělo, dodat pozitivní energii. Nejdou lze bohužel provádět větší zákroky jako je např. léčení pomocí Andělské terapie či regrese. Pokud má váš blízký větší zdravotní problém, musí přijít osobně.

Chcete se objednat a nevíte, jak na to?

Telefon pro objednání - 776118700 nebo adresa - kridla.andelska@seznam.cz 

 

Kraniosakrální terapie

je terapeutická metoda, která pracuje s komplexem lidského organismu (tělem, psychikou i spirituální složkou) a bioenergií. Při samotném ošetření se zaměřuje na tělo, působí však i v oblasti psychické a duševní.

Terapie začíná rozhovorem. Poté klient ulehá oblečen na lehátko. Závěrem je společné sdílení myšlenek a pocitů ze strany klienta a náhledu terapeuta.  Terapie trvá 1 – 1,5 h. Terapeut vyšetřuje lehkým pohmatem. Klienti ji obvykle popisují jako velmi příjemnou.

Vnitřní nerovnováha vede k pocitu nespokojenosti. Trvá-li dlouho, může se promítnout ve fyzické rovině formou bolesti nebo nemoci.  Ošetřením dochází k uvolnění nakumulovaného napětí v důsledku dlouhodobého stresu a k odstraňování bloků. Dlouhodobý stres mohou způsobovat vnější i vnitřní faktory, na něž nedokážeme adekvátně reagovat. Mezi tyto faktory patří: mezilidské vztahy, prostředí, v němž žijeme, zvládání reality, sebejistota apod.

Metoda diagnostikuje pohyb kraniosakrálního systému a následně s ním pracuje. Kraniosakrální rytmus bývá označován jako „Dech života“.

Zdravotní problémy

 • ke zmírnění bolestí a potíží nejrůznějšího původu u dospělých i u dětí
 • bolesti zad, kloubů a páteře (artróza, skolióza, výhřezy plotének, ústřel etc.)
 • bolesti hlavy bez medicínsky zjištěné příčiny, migrény
 • problémy s čelistmi, dutinami a disfunkcích v oblasti ušní, oční, nosní
 • dýchací potíže, astma, alergie bez prokázané příčiny
 • při potížích psychosomatického původu
 • při pooperačních bolestech bez blíže zjištěných příčin
 • PMS, hormonální poruchy, noční pomočování
 • poruchy rovnováhy a koordinace pohybů, závratě, křeče, tiky
 • při různých poruchách zraku, sluchu, které se nelepší klasickou léčbou
 • při potížích způsobených utlačením nervů nebo špatným prokrvením některé části mozku
 • při vysokém/nízkém krevním tlaku
 • posílení celkové imunity a vitality organizmu

Podpora osobního rozvoje

 • prohlubuje uvědomování si sebe sama a svého potenciálu
 • integruje tělo-mysl-duši
 • má silný relaxační účinek
 • zmírňuje chronickou únavu a nespavost
 • harmonizuje nervový systém
 • podporuje zdraví a přináší úlevu od stresu
 • je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu
 • prohlubuje pocity pohody a štěstí

Chcete se objednat a nevíte, jak na to?

Telefon pro objednání - 776118700 nebo adresa - kridla.andelska@seznam.cz 

ODBiYzk1Nm