Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

» o mně
o mně

 

Jmenuji se Eva Kalivodová Štichová, rodačka z Karviné, žijící v Praze. Esoterikou se zabývám od svých 15 let. Své schopnosti jsem objevila v mládí, od té doby se v nich zdokonaluji. Má esoterická pouť začala léčením pomocí Andělské terapie, následoval výklad karet a postupně se přidávaly další disciplíny jako siderické kyvadlo, čištění aury, geopatogenní zóny, harmonizace čaker, Shamballa 1024, 2002, 3110, intuitivní písmo, karmické zatížení, minulé životy a regrese. Jsem lektorovou kurzů všech disciplín, které sama praktikuji, pořádám workshopy meditačních technik, semináře, kurzy a přednášky. 6. října 2012 otevírám Akademii Křídla Andělská, kde kromě mne budou vyučovat další lektoři, další esoterické disciplíny (viz Akademie).


Vydala jsem knihu, chcete-li katalog esoteriků s názvem „mezi Nebem a Zemí“, meditační CD 1 s řízenými meditacemi strach, odpouštění a vnitřní dítě. Druhé CD nese název „hubneme s křídly“, kde si pomocí hubnoucích kódů můžete upravit svou váhu. Připravuji knihu s meditačními technikami, vyjdou další CD ze série řízených meditací a další novinky, které v tuto chvíli nechci prozrazovat, protože se netýkají bezprostředně mé osoby, ale mých žáků, kterým se snažím pomáhat na jejich duchovně cestě směrem k samostatnosti. Dále připravuji pro příští rok afirmační karty a cikánské karty s knihou. Píšu pro časopis Ve Hvězdách, jsem členkou redakční rady. Poslední získaný certifikát je z Mezinárodního kongresu léčitelů.

 

Způsob mojí práce


Výklad karet

Výklad karet – probíhá dle požadavků každého klienta individuálně. Pro rychlejší a lehčí průběh doporučuji, napsat si na papír okruhy svých otázek. Spolu pak nahlédneme na vaší životní cestu, po které kráčíte. Můžete se ptát na cokoliv chcete. Pro lepší orientaci zde uvádím okruhy, které jsou nejčastěji dotazované s popisem mé práce.

Práce – mám práci, ale…..
- zde se můžete ptát na to, jestli je pravý čas na odchod do jiné práce nebo ještě setrvat – ukáže se i důvod;
- proč se ke mně chová osoba xy tak a tak;
- zda je vhodné odejít ze stávajícího zaměstnání a jít podnikat – jak se vám bude dařit;
- můžete se ptát i na jednotlivé osoby – bez udání jména;

Práce – hledám práci, ale…..
- zde se můžete ptát na okruh práce, o kterou se chcete ucházet (stejná jako jste vystudovali, chcete, aby váš koníček vás živil, chcete najít obor, ve kterém byste se našli…atd.);
- můžeme zjistit, jaký je nejvhodnější způsob pro získání práce;
- pokud již máte vybrané nějaké zaměstnání (i víc), můžete se ptát (opět bez uvádění podrobností) co vás tam čeká, která práce bude pro vás vhodnější, můžete se ptát i na finance … atd.);

Finance – jaká je vaše finanční situace s výhledem do budoucna;
- čeká-li vás výhra, dědictví apod.;
- pokud se rozhodujete na větší vklad do nějaké společnosti;
- výhoda koupě nebo čekat (větší i menší investice – dozvíte se doporučení);

 

Osobní život - s propojením jednotlivých lidí, ať už z rodiny, ze které pocházíte či z vaši současné rodiny;
- můžete se zde ptát na rodiče a jejich soužití – i jejich život jednotlivě (co je čeká apod.);
- otázky týkající se vašich sourozenců;
- ptát se můžete i na své děti a jejich životní cestu (škola – doporučení studia; zdraví; partnerský život; potomky; kde budou bydlet; zda budou cestovat či studovat v cizině atd.);
- váš manžel a jeho cesta či vaše společná cesta;
- můžeme hledat i partnera (na časové ose);

Zdraví – pokud se budete chtít zeptat na zdraví osoby týkající se vaši rodiny (ze které pocházíte či vaši současné), mějte na paměti, že se zde objeví pouze závažné problémy týkající se životní cesty – zasažené orgány, celkové oslabení v návaznosti na…atd.

Přátelé a kamarádi – každý přichází s originálním dotazem např.
- můžu důvěřovat osobě xy v podnikání;
- jak mně vnímá osoba xy;
- v propojení s vámi na jakékoliv další otázky;

Dozvíte se také, jak stará je vaše duše a zda právě teď procházíte karmickou úlohou (v jakém smyslu a propojení na vaši cestě životem); co vám karty chtějí sdělit – na co se máte zaměřit teď v tomto období; podíváme se na obraz osobnosti – současnost, minulost, přítomnost a to co přijde v propojení; můžete se dozvědět, jak fungují vaše čakry; pokud budete mít dotaz na časové období konkrétní věci, podíváme se také; můžeme se podívat, jaká je vaše cesta pro tento rok, co vás čeká – po měsíci (nebo např. v podnikání, financích atd.). Kladení otázek zaleží na Vás samotných i na tom, co se Vám právě v životě děje, čeho se bojíte nebo v čem se rozhodujete.

Doporučuji si vzít poznámkový blok a tužku nebo si můžete celý výklad nahrát na diktafon či mobil.

Výklad karet a léčení

Výklad karet a léčení – sám se svými obtížemi
• probíhá na základě toho s čím daný jedinec přichází. Většinou to bývají zdravotní potíže, které Vás trápí, což je následek. My budeme spolu hledat příčinu. Podíváme se na Váš obraz osobnosti a najdeme spolu na Vaši karmické cestě příčinu, odkud pochází a najdeme řešení Vašeho uzdravení. Můžeme se pohybovat nejen v minulých životech a jejich propojeních k dnešním dnům, ale také to mohou být příčiny, které pochází z tohoto života, z dětství, dospívání, partnerství, manželství, ale někdy také už z prenatálu. Poté Vám vysvětlím všechny souvislosti a způsob mé práce v odstranění příčin. Při léčbě se Vás budu dotýkat pouze na hlavě. Pročistím Vás, poté (pokud to bude nutné, uděláme regresi – konkrétně – Vy sedíte a já promluvám s Univerzem), dále Vás svým rentgenovým zrakem zkontroluji a vyléčím co bude potřeba. Pokud pro Vás dostanu nějaké informace, sdělím Vám je. Nakonec Vám pročistím všechny čakry – pohyby rukou v místech, kde se čakry nachází. Poté se můžeme společně podívat do karet, jak vypadá Vaše životní cesta a můžete se zde ptát na cokoliv co Vás zajímá (v časovém rozmezí, které jste si předtím sami vybrali). Nejčastěji léčené nemoci: porucha štítné žlázy, hemeroidy, zvýšený cholesterol, bolesti žaludku, křečové žíly, zažívací potíže, problémy s vyprazdňováním, otoky, páteř, bolesti hlavy, očí, uší, dutin, bolesti kloubů, artróza, úprava hmotnosti, střevní problémy, borelióza, ostruhy, maniodeprese aj.

Výklad karet a léčení – s obtížemi svého dítěte
• pokud má Vaše dítě (0-18 let) nějaké zdravotními potíže je to opět pouze následek „něčeho“ co je spojené s Vámi (s matkou). Při léčbě tudíž nepotřebuji, aby Vaše dítě přišlo spolu s Vámi, ale potřebuji pouze Vás. Spolu budeme hledat příčinu, která je s Vámi velmi úzce spjata. Budeme si povídat nejen o obtížích, kterými Vaše dítě trpí, ale i o věcech, které se Vám můžu zdát na první pohled jako nepodstatné. Pokud bude potřeba pracovat, tak pouze s Vámi, kdy se přes Vás napojím na Vaše dítě a začnu pracovat. Většinou tomu předchází Vaše uvědomění v daných věcech a regrese viz výše popsaná. Budeme ve spojení přes e-mail, kdy Vy mně budete informovat o změnách a já Vás zpětně o tom, co se děje a co bude následovat, pokud bude potřeba, pomůžu na dálku. Nejčastěji léčené nemoci: noční pomočování, nespavost, bolesti žaludku, plynatost, nesoustředěnost (hodně druhů), meningitida, bolesti hlavy, štítná žláza, anorexie aj.

Výklad karet a léčení – vámi blízké osoby (rodina, ze které pocházíte či vaše současná rodina)
• pokud budete chtít zkontrolovat zdravotní stav vašeho blízkého, postačí k tomu jeho jméno, příjmení, datum narození a vztah k vám. Spolu se podíváme, jak je na tom zdravotně, můžeme posílit některé orgány či funkce, pročistit čakry a zharmonizovat tak, celé tělo, dodat pozitivní energii. Nejdou lze bohužel provádět větší zákroky jako je např. léčení pomocí Andělské terapie či regrese. Pokud má váš blízký větší zdravotní problém, musí přijít osobně.

Energetická očista organismu

- energetické čištění;
- harmonizace čaker;
- dodání pozitivní energie

Každý člověk vnímá působení alternativní medicíny odlišně. Pokud cítíte, že tzv. „nejste ve své kůži“ nebo jste příliš nervózní či naopak příliš apatičtí. Pokud máte před sebou náročné jednání nebo jste právě prošli obdobím plné změn a cítíte se vyčerpaní. Nechte své tělo pročistit, zharmonizovat spolu s dodáním pozitivní energie. Přinese Vám to úlevu a budete se zase cítit v pohodě a budete zvládat vše potřebné. Individuálně můžu poradit, doporučit i pomoci se soustředěním, s doplňováním pozitivní energie, s očistným programem (skrze kameny) nebo barevnou typologií.


NTBlN2U2