Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

» Speciální nabídky
Speciální akce

Nabídka akcí pro firmy nebo společnosti

 • Výklad karet
  • Každý z nás je tak trochu zvědavý, ale někdy se bojí ptát. Využijte možnosti tajemné magie v podobě výkladu karet pro svou akci, ať už soukromou nebo firemní.
 • Přednáška na vámi zvolené téma
 • Kraniosakrální terapie
  • Je terapeutická metoda, která pracuje s komplexem lidského organismu (tělem, psychikou i spirituální složkou) a bioenergií. Při samotném ošetření se zaměřuje na tělo, působí však i v oblasti psychické a duševní.
  • Terapie začíná rozhovorem. Poté klient ulehá oblečen na lehátko. Závěrem je společné sdílení myšlenek a pocitů ze strany klienta a náhledu terapeuta. Terapie trvá 1 – 1,5 h nebo dle domluvy. Terapeut vyšetřuje lehkým pohmatem. Klienti ji obvykle popisují jako velmi příjemnou. Vnitřní nerovnováha vede k pocitu nespokojenosti. Trvá-li dlouho, může se promítnout ve fyzické rovině formou bolesti nebo nemoci. Ošetřením dochází k uvolnění nakumulovaného napětí v důsledku dlouhodobého stresu a k odstraňování bloků. Dlouhodobý stres mohou způsobovat vnější i vnitřní faktory, na něž nedokážeme adekvátně reagovat. Mezi tyto faktory patří: mezilidské vztahy, prostředí, v němž žijeme, zvládání reality, sebejistota apod.
  • Zdravotní problémy – bolesti hlavy, migrény, problémy s čelistmi, dutinami a disfunkcích v oblasti ušní, oční, nosní, bolesti zad, kloubů a páteře, dýchací potíže, psychosomatické potíže, pooperační bolesti, hormonální poruchy, poruchy rovnováhy a koordinace pohybů, závratě, křeče, tiky, poruchy zraku, sluchu, utlačené nervy nebo špatná prokrvení, vysoký/nízký krevní tlak, celkové imunity a vitality organizmu.
 • Konstelace
  • Oblíbená metoda, která vám pomůže nahlédnout a lépe porozumět situacím, ve kterých se nacházíte a nevíte proč se vám stále opakují, proč z nich nemůžete najít cestu ven. Nahlédnout můžete např. na své finance, vnitřní boje, podceňování se, příčinu nemoci, závislosti (př. čokoláda, sušenky, alkohol, ženy x muži, sex aj.). Můžete řešit situace pracovní, kde pouze lektor a zadavatel bude znát situaci, hráči pak budou hrát bez podrobných informací, aby se celá konstelace nedala ovlivnit. Konstelace jsou vhodné i pro osoby, které nyní nic neřeší. Dostanou tak odpovědi v hraných rolích směrem ke svému životu nebo pracovnímu a jeho dění. Na základě těchto rolí si tak lépe můžou uvědomit svou neřešenou situaci a dostanou návod či podnět k jejímu vyřešení.
  • Jak chápat konstelace - Představte si cibuli, která má nahoře shnilé slupky a nemůže dýchat. My jsme cibule a vzniklé situace jsou shnilé slupky, které je potřeba sundat, aby cibule mohla opět dýchat, volně růst.
  • Jak probíhá samotná konstelace - Sdělíte lektorovi téma, které jste přišli řešit. Lektor vás osloví a požádá, abyste si z přítomných lidí vybrali zástupce do rolí, které souvisí s příběhem. Postavíte-li si konstelaci, otevře se před vámi vaše situace, kterou můžete vnímat jinak, než jak se odehrává v reálném životě. Cítíte, vnímáte změny, které k vám přichází skrze slova a projevy vámi vybraných lidí, které jste požádali o pomoc při náhledu do své situace. Po objasnění situace se sami postavíte do své role a s pomocí lektora dořešíte si svou situaci.
 • Mentální cvičení
 • Mentální cvičení slouží k rozvíjení a udržení mentálního zdraví. Zklidňují mysl, což má za následek harmonizaci hormonálního a nervového systému. Mají vliv na psychické i fyzické zdraví. Působí též na imunitní systém, duševní rovnováhu, posiluje fyzické zdraví, odvahu stále něco začínat, podporuje sebepoznání, nezávislost, samostatnost, sebedůvěru, spokojenost, vytváření pozitivního vztahu k druhým lidem, respekt k druhým.
 • Mentální cvičení je podobné meditaci, kdy lektor za podkresu hudby slovně doprovází klienta hlasově v domluveném tématu. Časově se dá ovlivnit, doporučená délka je od 30 minut do 60 minut.

 

Chcete se na něco zeptat? Pište na info@kridlaandelska.cz nebo volejte na tel. 721996850

ZDc1ND