Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

» Energetické masáže
Energetické masáže

 

Co jsou energetické masáže

Energetické masáže jsou účinným prostředkem v boji proti stresu, napětí, psychickým traumatům a nemocem. Vedou k relaxaci, navodí pocit pohody a dokáží dát tělu nový náboj do dalších pracovních dní. Energetické masáže zprůchodňují dráhy v těle, kde se nachází blokace, které vznikly na základě psychických nebo fyzických životních zvratů. Přináší uvolnění, naplnění a chuť zvládat nové, nepoznané.

Pro koho jsou energetické masáže vhodné

Energetické masáže jsou vhodné pro všechny lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a tím se vibračně dostávat výš. Energetické masáže s sebou přináší vyšší koncentraci, nové myšlenky, chuť získávat nové informace a pracovat s nimi. Masáže jsou vhodné i pro osoby, které jsou v kontaktu s vyšší psychickou nebo fyzickou zátěží. Vhodnost a četnost masáží si určuje každá osoba individuálně. Pokud je stav osoby ve stavu, kdy potřebuje „ladit, “ je vhodná návštěvnost masáží 3 - 4x měsíčně. Udržovací program doporučuji absolvovat 1x měsíčně. Vhodné je taky masáže střídat vždy aktuálně podle toho, co tělo potřebuje, jaký máme časový prostor a podobně.

Jak se tvoří energetický blok

Energetický blok je v dnešní době nejčastěji tvořen duševní přepracovaností, nervozitou, podrážděností a nepravidelným životním stylem.

Pokud půjdeme dál za hranice fyzického těla, vnímáme svou duši, která reaguje v pocitech na vzniklé situace, které vyjadřuje emocemi. Bloky jsou uzlíky na energetických drahách, které zapříčiňují plynulou průchodnost. Dochází tak ke stavu, který nedovoluje energii plynule proudit, shlukuje se v určitém místě a jiné místo „truchlí“ po energii, tak zvaně, místo vysychá, chřadne, protože má nedostatek energie a nemůže pracovat, jak má.

Blok se může vytvořit z maličkosti, nedá se pořídit nějaký antiblok, abychom byli stále v pohodě. Jak se můžeme sami chránit? Nejvhodnější je přijímat situace takové, jaké jsou a v nepříjemném stavu se nad nimi zamyslet, co mi ta situace chce říct nebo na co mě chce upozornit. Můžeme taky použít amulety (chrání svého majitele) nebo talismany (přivolávají štěstí a pozitivní energií), ochranné olejíčky (posílení obranyschopnosti), bylinky (čistí negativní energie, mají ochranné účinky) nebo jiné předměty určené k těmto účelům.

Jak energetické masáže probíhají

Masáž probíhá na lehátku v oblečení, kde se daná osoba uvolní, odpočívá a její tělo je „hlazeno“ respektive harmonizováno nebo léčeno dle domluvy. Jemnými doteky zprůchodňuji energetické dráhy, odstraňuji blokace v těle, které zapříčiňují změnu stavu dotyčného. Ať už se jedná o blokace meridiánových drah, čakrových center či jemnohmotných těl, najdu blokace a energeticky je začnu ladit, harmonizovat nebo léčit, vše dávám do souladu s danou osobou. Energeticky ladím tělo i duši, která dostává potřebné informace o změně stavu (z nervozity do klidu, z tenze do uvolnění apod.). Masáž probíhá v příjemném prostředí s vůní a relaxační hudbou, která pomáhá k většímu uvolnění.

Jak energetická masáž pomáhá

- uvolňuje napětí v těle, které způsobuje blokace v energetickém poli

- zvyšuje imunitu

- zlepšuje spánek

- pracuje s depresí

- dodává serotonin (hormon štěstí), který příznivě působí na migrénu

- zlepšuje látkovou výměnu a oběh krve, tím pomáhá při regeneraci

- odstraňuje únavu

- uklidňuje nervový systém

- odstraňuje příznaky stresu

- zpomaluje příznaky stárnutí (tvorbu vrásek, zhoršení stavu pokožky)

- zlepšuje náladu

- přispívá k celkovému lepšímu zdravotnímu stavu člověka

Ceník energetických masáží

Komplexní harmonizační masáž                               60´/1.200,- Kč

                                                                                      30´/700,- Kč

Masáž na odstranění stresu                                      60´/1.000,- Kč

Masáž s léčivými účinky                                            60´/1.400,- Kč

Masáž hlavy a krční páteře                                           45´/800,- Kč

Antimigrénová masáž                                                   30´/500,- Kč

Masáž regulace nervového systému                            45´/800,- Kč

Masáž „syndrom vyhoření“                                       60´/1.000,- Kč

Masáž na posílení imunitního systému                        30´/500,- Kč

 

                               AKCE 

             … každá 5 masáž sleva 20%

             … každá 10 masáž sleva 50%

 

Chcete se objednat? Tel. 776 118 700

Chcete se na něco zeptat? info@kridlaandelska.cz

 

YTVhNWQxYz