Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

» Individuální výuka meditací
Individuální výuka meditací

 

Kurz je rozdělen do čtyř dvouhodinových lekcí na základě domluvy. Pokud máte zájem o individuální výuku meditací, vyberte si ze seznamu čtyři a kontaktujte mě.

Cena kurzu činí 4.200,-Kč. Pokud budete chodit na kurz s další osobou, cena je snížena o 800,-Kč na osobu.

Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Lidé si hodně pletou meditaci s relaxací, jiní se zase domnívají, že při meditaci musí hluboce přemýšlet, hloubat.  Meditací je více druhů, ale jedno přesto mají společné, a to, životní posun, pochopení na své životní cestě. 

V čem nám může meditace pomoci? 

Meditační stav pomáhá už jen tím, že uvolňuje receptory napětí v těle. Pokud budeme meditovat večer před spaním, uvolníme myšlenky, které se nám vrací celý den a uvolníme mysl. Budeme určitě lépe usínat, náš spánek bude výživnější, více si odpočineme. Pokud budeme chtít pracovat sami na sobě, můžeme se v meditaci, v hladině alfa dostat k samotnému zdroji (Akáša, kniha života, Druid nebo Otec Nebeský) a ptát se, popřípadě požádat o uzdravující světlo, lásku, která se nám vrátí v podobě toho, co požadujeme.

Lidé si mnohdy myslí, že stačí meditovat jednou a dost, ale opak je pravdou. Vzpomeňte si, jak jsme se učili chodit. Maminka nás přidržoval a my jsme občas spadli zase vstali a zkoušeli nové kroky. To samé je s meditací. První vjemy můžou lidi odradit, jako že jim to nejde, neumí to, nejsou pro to vhodí, ale pokud vydrží a budou meditovat dál, výsledek se určitě dostaví. Dvacetiminutová meditace vydá za tří hodinový spánek. Tělo je odpočinuté a připravené na další vjemy z běžného dne. Meditovat můžeme kdykoliv ve dne, podvečer, v noci před usnutím či ráno před vstáváním.

Kdy se k meditaci uchýlit? A kdy ji nejlépe praktikovat a jak dlouho?

Meditovat můžeme kdykoliv a nemusí k tomu být nutné téma. Každopádně by člověk měl chtít sám, ne proto, že to dělá kamarádka nebo manželka. To je opravdu velmi důležité, propojit mysl a cítění. Večerní meditace nám pomůžou v řešení situací z běžného života nebo můžeme se ponořit do karmických zátěží a pročišťovat nebo komunikovat s lidmi, bytostmi apod. Ráno můžeme zase meditovat tak, že si den, který se před námi otevírá si můžeme pročistit, prosvětlit a pak vstát a jít. Mnozí si myslí, že to jsou nějaké řeči, ale pokud to nezkusí, neuvěří.  Stav meditace tedy hladiny alfa je taky například na WC, kdy usedneme na mísu, uvolníme tělo a mysl, začnou přicházet odpovědi na nevyřčené otázky v naší mysli. Určitě se to každému stalo, že jste seděli např. s kamarádkou na kávě a ona si potřebovala odskočit na wc, po návratu řekla: „představ si, teď mě napadlo...“ a to jsou ony informace, které jsou velmi vzácné pro nás do běžného života, protože jsou to zkratky našich řešených situací, ale to určitě posléze poznáte sami, protože k nim dojdete delší, racionální cestou v myšlení.

Je pro meditaci nějaké věkové ohraničení?

Meditovat může úplně každý v jakémkoliv věku. Není zde žádné ohraničení. Snad jen zdravotní, myšleno – nemůžu sedět, nemůžu ležet. Doporučuji si najít určitou polohu, ve které dotyčný vydrží bez toho, aniž by musel sledovat čas či vnímal nepříjemné pocity (tlak, bolest aj.).

Individuální meditace s následným rozborem, provedu vás a naučím vše potřebné pro následnou práci doma.

Obsah kurzu - jak meditovat, co je důležité, co dělat, když nemůžu uklidnit mysl. Naučím vás rozbory meditací, čtení symbolů, práci s energiemi, meditaci v prostoru a spoustu dalších užitečných informací. Těším se na vás.

Témata, ze kterých si budete moci vybrat:

1/ vztahy a odpuštění

2/ vyšší sféra našeho vědomí

3/ strach a sebedůvěra

4/ poznej svého Anděla

5/ zdraví a spánek

6/ prostě si přejte!

7/ vnitřní dítě

8/ aktivace třetího oka

9/ harmonizace čaker, očista duše i těla

10/ vnitřní léčivé energie

11/ kontakty s podvědomím

12/ knihovna minulých životů

13/ duše

14/ ego, superego, Id

15/ vnitřní žena x vnitřní muž

16/ sebedůvěra (přijetí sama sebe)

17/ vztahy s nejbližšími (přijetí, odpuštění, odpoutání se)

18/ sebeléčení (fyzické, mentální)

19/ uvolnění strachu (minulost, současnost)

20/ očista od negací a energetické posílení

21/ můj další životní krok (schod, na něhož vstupuji)

22/  jak se setkávat a radit se svým andělem, kdy oslovit Vyšší instanci a proč

23/ vnitřní bloky v nás brání schopnostem rozvinout se

24/ hojnost (finance, vztahy, práce)

25/ očista 3. oka od minulosti

26/ spojení se srdcem (láska, sebeláska)

27/ pravá a levá hemisféra

28/ léčivá meditace

29/ komunikace s miminkem

30/ večerní očista mysli a ranní meditace

31/ práce s myšlenkou

32/ odejdi a už se nevracej! Nervozita, stres a práce s nimi

33/ meditace uvolnění a nové nastartování

 

Poznej svého Anděla

Jak poznat a oslovit svého Anděla? Anděl je váš pomocník a rádce v běžných životních situacích, který vás nikdy nezklame a odpoví na vaše otázky „proč?" Spolu aktivujeme vašeho osobního anděla, naučíte se ho vnímat a komunikovat s ním. Propojíme se i s vyššími andělskými pomocníky, požádáme o rozsvícení solar plexus, naučím vás ho používat a zůstat v kontaktu s vyšší silou.

Strach a sebedůvěra

Máte strach, nevěříte si? Vydáme se vaši myslí do míst, kde začala pravá příčina těchto negací, které vás obtěžují a nedovolí jít dál vašim životem. Naučím vás techniky, které budete moci používat v krizových momentech, ale taky kdykoliv, kdy budete chtít…třeba jen cvičit, poznávat nové.

Vztahy a odpuštění

Jestliže jsme k něčemu připoutáni, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, když to ztratíme. To se vztahuje na materiální zázemí, koníčky, práci a někdy i na takové " hodnoty" jako je zloba. V novém uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje. To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoliv druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy, nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou.

Vyšší sféra našeho vědomí

V novém zlatém věku, do něhož jsme vstoupili, budeme žít na vyšší úrovni uvědomění. Místo zaměřenosti na materiální svět bude naší radostí a potěšením zvyšovat v našem životě vyšší hodnoty. Může to být svoboda, mír, láska, nadšení, věčnost, vyrovnanost, krása, nebo jiné hodnoty díky kterým se cítíme dobře. Jedním způsobem, jak uvést tento proces do pohybu, je vyzvat anděly, aby v našich životech zvýšili hodnoty, na které si přejeme zaměřit. Toto cvičení k vám přitáhne anděly, kteří vám s tímto pomohou a zavedou vás do míst, které budete moci kdykoliv budete chtít používat.

Zdraví a spánek

Pomocí vyšších sfér, které nám pomáhají činit naše životní volby se dostaneme do míst, kde můžeme požádat o uzdravení našeho těla i duše. Udržují karmické záznamy, které představují bilanci všeho dobrého a zlého. Když požádáme o uzdravení (konkrétní), poskytnou nám svoji pomoc a rady. Pokud se ve vašem životě objeví nějaká výzva, ohledně které se toužíte zeptat na radu, možná byste se chtěli rozhodnout dříve, než se vydáte na cestu. Náš solární plexus je sídlem naší energie. Právě zde držíme svůj pocit sebehodnoty a sebevědomí. Mnoho lidí zde zadržuje strach z toho co bude následovat, když.....

Prostě si přejte!

Podobné věci se přitahují – vyšlete informaci o tom, že chcete a potřebujete to, a to a přijde vám „něco“ jiného, ale pozor…ve skutečnosti to může být právě cesta k tomu oč jste žádali!!!! Myšlenky fungují jako magnet a mají určitou frekvenci – síla vaší myšlenky je obrovská, pokud je vyslána s důvěřujete ji, má o to větší sílu tzn. to co říkám, tomu věřím a jsem v „naději“ – ty slova co to mají správně vystihnout asi neexistují – ptejte se svých pocitů, jen v sobě najdete nejčistější energii, a tak ji můžete správně „nasměrovat a použít“.

Vnitřní dítě

Většina z nás má své vnitřní dítě v sobě uvězněné, ztracené a ublížené. Kdykoli ve svém těle pociťujeme bolest, můžeme si být jisti tím, že naše vnitřní dítě nám říká, že má bolest a způsobuje tím trhlinu v proudu naší energie. Když se cítíme být ublíženi, ustrašení, plní zloby, závisti, žárlivosti, umínění nebo ne dost dobří, znamená to, že část našeho já je stále uvězněná v dětství a vytváří v našem životě problémy.

Aktivace třetího oka

Třetí oko nebo-li šestá čakra se nachází u kořene nosu. Barva této čakry je indigová (spojení všech barev čaker) nebo šedá (aktivní myšlenky). U většiny lidí se projevuje tzv. „intuicí“. Co je to intuice? Jak poznám, že je to právě ona? V sídle třetího oka je umístěné Boží oko, které se např. při očistné meditaci čaker objevuje jako oko v trojúhelníku přikryté jemným šedým závojem. Toto oko může mrkat, ale díky „závoji“ nemůže pracovat tak, jak byste chtěli, respektive tak, jak by toto Boží oko pracovat mohlo. V meditaci budeme toto oko probouzet k aktivní činnosti, naučíme se ho používat k naši spokojenosti, řekneme si vše, co oko umí, jak ho používat. Přijďte stáhnout závoj a využijte svého potenciálu, který má v sobě každý z nás. K aktivaci třetího oka potřebuje jedno jediné, a to „chtít“.

Harmonizace čaker, očista duše i těla

Chceme sami sobě odlehčit puštěním starých bolestivých či nevyřešených věcí. Jak to můžete pocítit? Objeví se jistý tlak ve fyzické podobě bez jakéhokoliv zapříčinění (bouchnutí se apod.). Pocítit můžete taky tlak na hrudi či točení hlavy, těžkost nohou. Vaše tělo reaguje na vaše podněty z podvědomí, které říká „STŮJ“ a tímto způsobem vás vybízí k nápravě toho, co jste neměli čas řešit, protože…ale, nikdy není pozdě. Jen toho bude nyní trošičku víc než kdy jindy. Pokud se však do toho pustíte, jistě to zvládnete.

Vnitřní léčivé energie

Člověk je nádoba plná neuvěřitelné síly. Bioenergie je energie našeho těla. Má ji každý, ale ne každý s ní umí zacházet tak, aby si mohl pomoci k uzdravení svého těla, k odstranění akutních bolestí, ale taky použít pro pomoc jiným. Léčení probíhá ve spojení s Vyšší sílou, kterou můžete použít. Jak vypadá samotné léčení? Jak mám žádat? Mám něco vidět nebo si něco představit? Můžu pomáhat druhým, co je k tomu potřeba? Funguje energie i na zvířata, květiny atd. To vše se a mnohem víc se dozvíte, pokud přijdete. Budeme pomocí meditace praktikovat tyto metody, kterých je několik. Pomoc Vyšší síly a vás samotných dojde k propojení energií, která je následně vysílána dle našeho přání do Univerza. Síla myšlenky je obrovská.

Kontakty s podvědomím

Naučit se vnímat sama sebe jako jedince a věřit si, je velmi těžké. Příchozí informace (např. při meditaci nebo „bloumáním v mysli“) jsou mým projevem nebo je to informace odjinud? Nevěříte si a chtěli byste zlepšit tuto svoji schopnost? Říkáte si „jistě na to nemám a všechno to jsou pouhé výmysly mé bujné fantazie“. Dozvíte se, proč ukrytá síla vašich myšlenek přichází ve stavu, kdy to nejméně čekáte, a ještě vás znejistí? Co je vlastně pravda a co lež? První myšlenka je správná, ale co ty ostatní, které ji následují? Na všechny tyto i další otázky dostanete odpovědi a nejen to. My si to všechno probereme i v praxi, v meditaci. Navážeme kontakt s naším podvědomím a budeme se učit mu naslouchat tak, abychom mohli komunikovat kdykoliv a kdekoliv, třeba v autobuse nebo při procházce lesem.

Knihovna minulých životů

Životní cesty každého z nás jsou spletité. Kráčíme po nich směrem vzhůru, tam, kam nás srdce táhne, kroky vedou. Každý má jiný cíl, přesto stejný či podobný. Žít život tak, abychom i zítra byli spokojení s tím, co jsme dnes učinili. Společně můžeme nahlédnout do knihovny minulých životů, kde poznáte, na základě vlastního rozhodnutí jeden z nich, ten, který si sami vyberete, určíte, na základě vlastních pocitů, a zjistíte, jakou má návaznost na život, který právě žijete. Proč se vám dějí v životě „divné“ věci, které vypadají jako vytržené z kontextu? Pohybují se ve vašem okolí lidé, kteří na vás mluví, něco po vás chtějí a vy jim nerozumíte? Možná se právě prodíráte karmickou úlohou a potřebujete informaci, jak se z této situace dostat, kde hledat a posléze najít klíč k vyřešení této situace. Nahlédněte společně s námi pod roušku tajemna a poodkryjte pro sebe to nejdůležitější tajemství, to, které právě teď potřebujete k tomu, aby se vaše kroky znovu rozešly směrem vpřed ke šťastnějšímu životu.

Duše

Duši má každý, ale ne každý ji umí naslouchat, promlouvat s ní. Kdokoliv vám může lhát, ale vlastní duše nikdy. Je moudrá a nevezme si pro život nic, co by nezvládla. Naučíme se naslouchat vlastní duši tak, abychom mohli naslouchat jejímu hlasu, řídit se jím a žít život jemnější bez větších překážek. Pokud se v životě překážky objeví vězte, že si je sama duše vybrala jako úkol tuto inkarnaci a jen ona ví, jak ji řešit.

Ego, superego, Id

Ego má každý z nás, a to je dobře, protože nemít ho, nedošli bychom si ani do pekárny pro rohlíky. Pojem ego, neboli „já“, se řídí principem reality a vyrovnává působení sociální (superego) a pudové (id), je vědomé i předvědomé, a výsledkem jeho činnosti je naše chování. Freud tímto pojmem označuje nejen ego, ale i složku, kterou vydělil jako superego. Jde o racionální složku, která se řídí principy svědomí, povinností a sociálních jistot. Její protivahou je stále Id. Freudovský pojem „ego“ není zcela totožný s obecným významem slova „já“, které je chápáno jako označení lidské jedinečnosti a odlišnosti od ostatních lidí. Též rozpoznání a vnímání osobní identity, vnímané vlastními smysly a pocity.

Vnitřní žena x vnitřní muž

Všichni máme v sobě obě polarity – vnitřní ženu a vnitřního muže. Práce s nimi je základ dobrých vztahů. To, v jakém vztahu vůči sobě jsou náš vnitřní muž a žena, se totiž zrcadlí v našich vztazích. Mají se rádi? Znají se? Spolupracují? Nebo má každý z nich svou oblast a prostě si moc nepřekážejí, vyhýbají se sobě? Možná se ani neznají. Nebo se neuznávají, shazují a bojují spolu? Nebo od každého kousek? Naše specifická vnitřní dynamika (taková jaká skutečně je, ne jaká si myslíme, že je) se pak nějakým způsobem projevuje v našich blízkých i pracovních vztazích, především ve vztahu sama k sobě. Každé drama ve vnějším světě, je jen odrazem dramatu ve vnitřním světě. Skutečný vztah vnitřní ženy a vnitřního muže začíná uvnitř nás samotných.

Sebedůvěra (přijetí sama sebe)

Narodila jsem se v rodině, kterou jsem si jako duše sama zvolila pro tuto inkarnaci. Vybrala jsem taky zkoušky, kterými se posunu jako duše výš, dál. Rodiče mají taky své zkoušky, které plní vůči nám. Tato hra se jmenuje život, který žijeme. Neposuzujme, kdo hraje falešnou hru, kdo podvádí, kdo nad kým vyhrává či má navrch. Snažme se být v tomto životě tady a teď platnými ku prospěchu sami sobě, abychom se posunuli, ale taky druhým, aby se mohli posunout dál taky oni. Neponižuj se, nepovyšuj se, ale hleď zpříma, jen tak dojdeš ke svému cíli s hlavou vztyčenou.

Vztahy s nejbližšími (přijetí, odpuštění, odpoutání se)

Jestliže jsme k něčemu připoutáni, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, když to ztratíme. To se vztahuje na materiální zázemí, koníčky, práci a někdy i na takové " hodnoty" jako je zloba. V novém uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje. To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoliv druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy, nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou. Přijali jsme zkoušky či úkoly pro tento život, abychom se posunuli. Nejde o to jen „odpustit“, ale tak situaci nebo čin přijmout. Pokud se jedná o lidské bytosti, odpoutat se od nich jednou provždy.

Sebeléčení (fyzické, mentální)

Pomocí vyšších sfér, které nám pomáhají činit naše životní volby se dostaneme do míst, kde můžeme požádat o uzdravení našeho těla i duše. Udržují karmické záznamy, které představují bilanci všeho dobrého a zlého. Když požádáme o uzdravení (konkrétní), poskytnou nám svoji pomoc a rady. Pokud se ve vašem životě objeví nějaká výzva, ohledně které se toužíte zeptat na radu, možná byste se chtěli rozhodnout dříve, než se vydáte na cestu. Náš solární plexus je sídlem naší energie. Právě zde držíme svůj pocit sebehodnoty a sebevědomí. Mnoho lidí zde zadržuje strach z toho co bude následovat, když…..

Uvolnění strachu (minulost, současnost)

Denně prožíváme spoustu věcí. Některé z nich v nás můžou zanechat stopy v podobě strachu, ať už z dob minulých nebo současných. Strach nás ovlivňuje, nedovolí nám kráčet dál tak, jsme si předsevzali jako duše pro tuto inkarnaci. Společně strach pojmenujeme, najdeme a uvolníme pout, která nás svazují. V dalších dnech poznáme uvolnění a hladký průchod dalších dní jen potvrdí vaši práci sama na sobě.

Očista od negací a energetické posílení

Působením vlivů z prožitých situací, ať už konkrétních (vědomých) či opakovaných starých vzorců (nevědomých) či nově příchozích, které si uvědomujeme nebo neuvědomujeme, ale brání nám jít po naší cestě životem dál. Očistou a odpoutáním se těchto vzorců zbavíme, posílíme své energetické pole a budeme tak ve svém životě žít další dny, jak si sami přejeme. Naučíte se různé druhy energetického posílení, taky poznání toho, jak dochází k úniku energie, naučíte se ji chránit, hýčkat a rozvíjet pro své další dny, abyste ji mohli kdykoliv použít.

Můj další životní krok (schod, na něhož vstupuji)

Nacházíme se na cestě poznání. Pro tento život jsme si vybrali úkoly či zkoušky, na které známe odpovědi. Je jen na nás, zda se chceme posunout dál nebo ne. Práci sama na sobě dojdeme k uvolnění starých pout a otevření nové cesty, která se před námi otevírá. Jaké jsou další úkoly? Chceme jít dál nebo ne? Můžeme úkoly obejít nebo posunout? Universum je spravedlivé pro každého z nás. Pokud budeme chtít odpočinek, musíme si o něho říct stejně tak jako rychlejší posun.

Jak se setkávat a radit se svým andělem, kdy oslovit Vyšší instanci a proč

Anděla strážného má každý z nás. Prochází s námi všechny inkarnace, zná naši duši a vede ji tak, aby vše bylo v souladu s naši karmickou úlohou. Umíme s ním však komunikovat a radit se s ním? Jak poznáme, že je to právě on, kdo nám odpovídá, ať už pocitově nebo v indiciích. Můžu ho žádat o cokoliv? Je něco na co můj anděl nestačí a měla bych raději požádat o pomoc Vyšší instanci? Na všechny tyto a další otázky dostanete odpovědi. Důležité je jedno...chtít se přiblížit sám sobě. Každá skutečnost, která se mi v životě děje je pouze následkem toho, jak vnímám, myslím a nemusím u tohoto procesu vyřknout ani jedno slovo.

Vnitřní bloky v nás brání schopnostem rozvinout se

Během života procházíme mnohými zkušenosti, ať už pozitivními nebo negativními. Každá zkušenost v řešení nás posunuje dál. Někdy se může stát, že negativní zkušenost v nás začne tzv. „hlodat“ a my se poté bojíme, máme strach jít do další stejné či podobné situace, což je naprosto normální. Zapnou se ochranné receptory a my situaci vyhodnotíme jako nežádoucí a raději se od ní vzdálíme. Pokud najdeme bod zlomu, který toto všechno způsobil, můžeme jej pročistit a naše cesta se opět rozvine jako poupátko. Pokud známe situaci (nebo více situací), které nám v rozvoji brání, protože…a my nevíme, která byla ta spouštěcí, můžeme ji najít, poté pročistit a nastartovat nově. Pokud vás zajímá tato technika, přijďte, povedu vás krok za krokem k uvolnění vnitřních bloků, naučím vás hledat další, které si poté můžete doma sami praktikovat.

Hojnost (finance, vztahy, práce)

Kráčíme životem od svých prvních krůčků až po dnešní kroky. Mnohé nás naučili rodiče, poté škola, okolí, ve kterém vyrůstáme nás ovlivňuje. Hojnost je dostatek, dostatek všeho. Mnozí lidé mají hojnost pouze ve spojení s finančním dostatkem, ale tak tomu není. Hojnost je i přínos přátel, kamarádů, společnosti, ve které se cítíme skvěle. Nemůžeme zapomenout na samotnou práci a kompletnost v přijímání a dávání. V neposlední řadě pak samotné finance příchozí, odchozí (koupě, dary, dárky, potěšení pro druhé aj). Chcete ve svém životě tyto principy ovládat vy nebo se jimi chcete nechat ovládat jako doposud.

Očista 3. oka od minulosti

Třetí oko je umístěné u kořene nosu, chcete-li mezi obočím. Má ho každý z nás, ale ne úplně každý ho má aktivní. Co znamená, že je 3. oko aktivní? Přichází jim informace z Vyšších sfér, tzv. intuice. Pokud aktivně používáme 3. oko a jsme s ním v souladu, probíhá zde očista právě jejím používáním. V životě prožíváme situace, kdy si sami nechceme „něco“ připustit nebo řešení situací oddalujeme, jindy necháme tzv. „vyhnít“, aby se situace vyřešily samy. Těmito „neřešeními“ může být naše 3. oko zatemnělé šedým fluorem nebo pavučinou přes kterou se k nám do života dostává podstatně méně informací ku naši pomoci. Můžeme to postřehnout sami, nemusíme. Zde je důležité, jak dlouho s 3. okem pracujeme a jsme s ním v souladu.

Spojení se srdcem (láska, sebeláska)

Srdce máme jedno a nelze jej nijak rozdělit, rozpůlit či dále dělit. Můžeme ho však propojit. Jak se dá srdce propojit tak, abychom ho mohli využívat ve více rovinách? Nejdůležitější krok, ten první a velmi důležitý je spojit se se svým srdcem sám. Jak se hovorově říká „ruku na srdce..“ a pak přijde otázka. Ano, to je přesně ta chvíle. Tak ruku na srdce a první úkol je tady. Zeptejte se sami sebe, zda sebe vnímáte jako podstatu svého života nebo jako druhý stupeň až za těmi všemi lidmi jako jsou rodiče, sourozenci, partneři, děti atd. Pokud nebudete v pořádku vy sami, nemůžete chtít po ostatních, aby oni vás vnímali jako důležité v tomto žití. Pokud sebe vnímáte, máme tak otevřené další možnosti s propojením svého srdce k druhým osobám, kterým…je jen na nás.

 

Začátek kurzu není datován, začíná na základě domluvy, možné ihned.

 

Jak se můžete objednat? Napište mi - kridla.andelska@seznam.cz

 

 

YzExY