Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

»
Osobní meditace

Máte-li opakující se problém nebo situaci, kdy se takříkajíc nemůžete hnout z místa je tady možnost pomoci skrze meditaci. Provedu vás krok za krokem meditací s příběhem, který bude nápravou vašich opakujících se životních situací. Oč se může jednat? Odpuštění (fyzickým osobám, mrtvým, po rozvodu, potratu atd.), přijetí (talentu, situací, osob do mého života, těhotenství, změny, strachu, obav, očekávání radosti atd.), hledání nové životní cesty (většinou po traumatickém zážitku, zklamání ze života atd.), chci do svého života (nové osoby, kreativitu, finance, cestování, nové plány, muže, ženy atd.), chci se zbavit (žárlivosti, vzteku, pohrdání, vysokého ega, paličatostí, rychlého úsudku, přehlížení, závislostí - pouze na věcech a osobách), nevím, co chci, ale chci změnu do svého života, není to nic konkrétního - v tomto případě se půjdeme podívat na Vaši osobní životní cestu, na místo, kde se nacházíte a kde uvidíte kam kráčíte.

Jak to sezení probíhá?

Sdělíte mi důvod své návštěvy. Společně dáme dohromady váš příběh, s nahlédnutím do karet určíme cestu, jak z problému ven a jdeme na to. Vy budete ležet, já budu sedět u vás a za meditační hudby ulyšíte můj hlas, který vás povede ze situace, která vás obtěžuje pryč. Společně vykonáme nápravu a vy se po restartu (večerní spánek) ráno probudíte lehcí, uvolnění....budete stejní přesto jiní. Poznáte to sami na sobě v pocitech, které se jen těžko popisují.

 

Jak se objednat? Telefon pro objednání 776118700 nebo e-mail kridla.andelska@seznam.cz.

Yzc5ZG