Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

»
Regresní terapie

Regresní terapie

Regrese je vysoce účinnou alternativní metodou, pomocí které lze odstranit psychické i fyzické potíže, které nás mohou trápit řadu let, mnohé z nás i celý život a přitom si nemusíme uvědomit, v jakém stavu jsme.

Regrese je vhodná při řešení potíží, jak psychických, tak psychosomatických (neurózy, poruchy spánku, fobie, strachy apod). Je velmi účinná k uvolnění migrén, zažívacích potíží, bolesti zad, chronických onemocnění, nemocech reprodukčních orgánů a ekzémů a dalších. Pomáhá při poúrazových rehabilitacích a pooperačních stavech.

Vybavením potlačených vzpomínek a jejich vědomým zpracováním je člověk schopen se vyrovnat s negativními zkušenostmi, kterými prošel. Regresní terapie má za cíl pochopit a odstranit nahromaděné potíže, které se mohou projevit třeba i za velmi dlouhou dobu po vzniku jejich příčiny. Terapie umožňuje nahlédnout taky do širších souvislostí života a existence vůbec. Může poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme a přinést vysvětlení našich problémů v širších souvislostech. Regrese má sloužit k hloubkové léčbě již probíhajícího problému.

Někomu může stačit jedno či dvě sezení, někdo jich bude potřebovat více, aby se potíže skutečně odstranily. Toto se nedá nikdy určit předem.

YmJmYm