Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Andělské meditace

Andělské meditace

 

Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Povedu vás krok za krokem do míst, kde poté budete sami pracovat. Toto meditační učení je vhodné pro všechny lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat a to nejen na společném setkání, ale i doma za vhodných podmínek (klid, meditační hudba, mandaly).

Témata:


•    Poznej svého Anděla
•    strach a sebedůvěra
•    vztahy a odpuštění
•    zdraví a spánek
•    vyšší sféra našeho vědomí

Jak poznat a oslovit svého Anděla? Anděl je váš pomocník a rádce v běžných životních situacích, který vás nikdy nezklame a odpoví na vaše otázky „proč?" Spolu aktivujeme vašeho osobního anděla, naučíte se ho vnímat a komunikovat s ním. Propojíme se i s vyššími andělskými pomocníky, požádáme o rozsvícení solar plexus, naučíme se ho používat a zůstaneme v kontaktu s vyšší silou. Naučíme se pročišťovat své tělo a chybět nebude ani  Andělská meditace.

•    strach a sebedůvěra

Většina z nás má své vnitřní dítě v sobě uvězněné, ztracené a ublížené. Kdykoli ve svém těle pociťujeme bolest, můžeme si být jisti tím, že naše vnitřní dítě nám říká, že má bolest a způsobuje tím trhlinu v proudu naší energie.
Když se cítíme být ublíženi, ustrašení, plní zloby, závisti, žárlivosti, umínění nebo ne dost dobří, znamená to, že část našeho já je stále uvězněná v dětství a vytváří v našem životě problémy.


Andělé jsou šťastni, mohou-li nám pomoci vyléčit tyto uvězněné části nás samých, pokud je o to požádáme.

•    vztahy a odpuštění

Jestliže jsme k něčemu připoutáni, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, když to ztratíme. To se vztahuje na materiální zázemí, koníčky, práci a někdy i na takové " hodnoty" jako je zloba.
V novém uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje. To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoliv druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy, nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou.


Andělé touží po tom, aby nám pomohli osvobodit se, odpoutat se a učinit tak šťastnými sebe i ostatní.

•    zdraví a spánek

Pomocí vyšších sfér, které nám pomáhají činit naše životní volby se dostaneme do míst, kde můžeme požádat o uzdravení našeho těla i duše.Udržují karmické záznamy, které představují bilanci všeho dobrého a zlého. Když požádáme o uzdravení (konkrétní), poskytnou nám svoji pomoc a rady. Pokud se ve vašem životě objeví nějaká výzva, ohledně které se toužíte zeptat na radu, možná byste se chtěli rozhodnout dříve, než se vydáte na cestu.
Náš solární plexus je sídlem naší energie. Právě zde držíme svůj pocit sebehodnoty a sebevědomí. Mnoho lidí zde zadržuje strach z toho co bude následovat, když..... Andělé touží po tom, aby nám mohli pomoci strach uvolnit a pozvednout naše sebevědomí a pocit vlastní hodnoty.

•    vyšší sféra našeho vědomí

V novém zlatém věku, do něhož jsme vstoupili, budeme žít na vyšší úrovni uvědomění. Místo zaměřenosti na materiální svět bude naší radostí a potěšením zvyšovat v našem životě vyšší hodnoty. Může to být svoboda, mír, láska, nadšení, věčnost, vyrovnanost, krása, nebo jiné hodnoty díky kterým se cítíme dobře. Jedním způsobem, jak uvést tento proces do pohybu, je vyzvat anděly, aby v našich životech zvýšili hodnoty, na které si přejeme zaměřit. Toto cvičení k vám přitáhne anděly, kteří vám s tímto pomohou.

Termíny naleznete zde.

Objednat se můžete na tel. 776 118 700 nebo e-mail: asistent@kridlaandelska.cz

 

NGZjNjZkO