Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


ČERVENEC HLÍDÁ KREVNÍ OBĚH

V červenci je v lidském těle nejohroženější krevní oběh, který zabezpečuje činnost srdce, vhání nepřetržitě krev do celého organismu.

Nízký tlak se projevuje chladnými končetinami, chvilkovými závratěmi až mdlobou při rychlé změně polohy. Vysoký tlak se projevuje bolesti hlavy, závratě a hučení v uších. Špatný krevní oběh se projeví mravenčením v končetinách, křečemi svalů, nepravidelným srdečním rytmem a ztěžknutím nohou.

Pozitivní emoce TK snižují, negativní jako stres, hněv, strach, neklid naopak zvyšují. Dobrou prevencí je také kontakt se zvířaty.

Strava – lehčí jídla, více zeleniny, ovoce a ryb. Vhodné je využít sezónní potraviny.

Doporučené cvičení – kleknout si, sednout na paty a vydržet cca 5 minut. Tento cvik je prospěšný pro náš krevní oběh. Druhý cvik je „ležící“ – zadečkem se přisuňte ke zdi, nohy zvedněte a opřete o zeď. Takto cvičit můžete i v posteli, vydržte v této pozici cca 5 minut.

 

NDJmOG