Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Přirozené způsoby, jak se zbavit nežádoucích chloupků bez bolesti a mučení

Kurkuma

Kurkuma má silné antiseptické vlastnosti a brání růstu chloupků na obličeji. Stačí pouze, když smícháte vodu s kurkumou a vytvoříte jakousi pastu, jež aplikujete na postižená místa. Nechte zaschnout a poté odstraňte společně s chloupky pomocí namočeného ručníku ve vlažné vodě.

 

Brambory a čočka

Stará ájurvédská metoda, jež spočívá v pastě z bramborové šťávy a čočky. Šálek žluté čočky nechte přes noc namočený ve vodě a ráno rozdrťte na pastu. Oloupejte a rozmixujte tři brambory a vymačkejte skrze síto, abyste se zbavili přebytečné šťávy. Poté bramborovou šťávu a rozemletou čočku smíchejte společně se čtyřmi lžícemi citrónové šťávy a jednou lžící medu. Masku naneste na obličej a nechte působit 20 minut. Po zaschnutí sloupněte.

 

Vejce

Vejce vždy nabízela úžasné výhody pro pokožku a jak se ukázalo, i nežádoucích chloupků nás dokáží zbavit. Smíchejte jeden vaječný bílek se lžičkou kukuřičné mouky a lžičkou cukru. Pastu aplikujte na obličej a jakmile zaschne, smyjte vodou.

 

Papája

Mix papáji a trochy kurkumy je skvělým receptem na nevhodný ženský knír.

 

Mletá káva a jedlá soda

Ingredience:

  • 2 PL mleté kávy

  • 1 ČL jedlé sody

  • Voda

 

Postup:

Všechny produkty smíchejte dohromady, dokud nedosáhnete jednotné a husté konzistence. Aplikujte směs na oblast mezi horním rtem a nosem a místo jemně drhněte. Umyjte si obličej a pro lepší výsledky používejte masku každý den po dobu jednoho týdne. Chloupky zaručeně zmizí.

 

YzQwN2FiO