Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Bolest hlavy, nervozita, spánek

Bolest hlavy

1/ zařaďte do svého jídelníčku konzumaci kyselého zelí a bolest hlavy si na vás nepřijde a navíc to prospěje celému organismu střevům. 

2/ uvařte si černou kávu, přidejte pár kapek citrónu nebo na hrstku mleté černé kávy nalijete sodovku a rychle vypijte, a ještě sodovkou zapijte. Účinkuje rychle a bezpečně.

3/uvařte brambory ve slupce a rozmačkáme je, dejte do bavlněného šátku a ještě teplé přiložte na týl, bolest hlavy zmizí. Stejně tak můžete nastrouhat křen, dát do plátýnka a přiložit na týl, ale pozor – POUZE NA 5 MINUT!!!!

 

Nervozita

Pokud je člověk nervózní, má větší sklony k nespavosti. Doporučuje se proto nejíst po 16 hodině, být v klidu, nečíst a pokud přijde stav nervozity, kousejte syrovou mrkev.

Nervozitu způsobuje přepínání duševních i fyzických sil, starosti a nespokojenost s vlastním životem, který žiju. Potlačovaný stres, trauma, bol a tučná jídla a alkohol.

Co pomáhá na nervy?

-       Udělejte si 2 žloutky  a smíchejte je s 1 ČL medu

-       Málo soli a nekořenit

-       Více konzumovat rajčata, meruňky, špendlíky, a jablka, pomeranče

-       Choďte na procházky do zeleně

-       Nepijte nebo omezte černou kávu

-       Čaj z kontryhele a meduňky

 

Spánek

Spánek je důležitý pro každého bez rozdílu věku. Dává nám odpočinek, při kterém tělo nabírá síly do dalšího dne. Žádné pravidlo, jak se má spát dlouho neexistuje. Každý to má jinak. Co je jisté, že do zásoby se vyspat nejde. Pokud spíte málo hodin, může vám být zima, věci vnímáte jako z dálky. Pokud spíte déle, než máte, jste pak během dne příliš unavení. Všechny poučky se shodují v tom, že je dobré před spaním moc nejíst.

Co s tím, když vám nejde usnout?

-       Ohřejte si sklenici teplého mléka a přijedete 1 lžičku medu

-       Myslete na to, co se vám povedlo, z čeho jste měli radost, prožijte to znovu

-       Čaj z meduňky nebo třezalky

-       Sníst jablko pomůže ke zklidnění mysli a navození klidného spánku

-       Studená sprcha před usnutím

 

MTRkN