Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Únava, ospalost – recepty na dodání energie

Ukázky článků z knihy Jak žít snadněji...autor Eva Kalivodová Štichová

 

Energii je potřeba občas pohladit

Pokud Vás trápí pocit studených nohou, nejspíš Vám energie neproudí tělem tak, jak má. Vezměte si proto váleček a udělejte si masáž chodidel cca po dobu 3 minut. Energie se rozproudí po celém těle,  probudí i „spící“ orgány, které opět začnou fungovat na vyšších vibracích a případné „necítím se dobře“ vymizí. Váleček je taky velmi dobrý pomocník při odstranění pocitů bolavých nohou po dlouhé chůzi či stání. Tady dochází ke zkrácení šlach, které válečkem a jemnou masáží odstraníte.  Natažením šlach do původní pozice se vašim nohám uleví.

 

*

Tíha negativní energie

Všichni známe ten pocit, když se vrátíme z nákupu např. z nákupního centra a cítíme se utahaní tak, že po příchodu domů nejsme schopni nákup ani vybalit. Při nákupu se soustředíme na výběr zboží, které potřebujeme či hledáme v regálech a negativní energie nás obklopuje a „chytá se“. V těchto velkých prostorách je spousta negativní energie, kterou zde jakoby odloží lidé příchozí či zaměstnanci, vše vychází z nálad i chodu našich životních příběhů. Zbavit se negativních energií lehce a bez problémů můžete osprchováním se po příchodu domů z nákupu. Pak teprve vybalte nákup. Vaše pocity budou nesrovnatelně lehčí. Pokud navštívíte esoterickou výstavu, doporučuji se poté osprchovat od hlavy. Důležité: Rozdíl mezi koupelí a sprchováním – pokud se „naložíte“ do vany, negativní energie zůstává ve vodě, ve které ležíte a koluje. Pokud se však sprchujete, negativní energie se smyje a odchází.

 

*

Lék na dobrou náladu

Zimní období je tmavé – pozdě se rozednívá a brzy se stmívá, nálada je „chladnější“ a my se cítíme uvězněni ve svém těle, v oblečení, kterého je několik vrstev. Nedostatek sluníčka snižuje hladinu hormonu štěstí serotoninu. Zkuste si udělat malé cvičení s žárovkou k doplnění hormonu štěstí, pohody a rozprostření klidu ve Vašem těle, změnu pocítíte ihned. Pohodlně se usaďte na židli či v křesle cca metr od lampy jejíž 60 wattová žárovka míří na vás, ujistěte se, že ji můžete zhasnout z místa, na němž sedíte. Rozsviťte lampu a dívejte se do ní jednu minutu. Pak ji zhasněte, zavřete oči a soustřeďte se na záblesk světla, které máte před sebou, dokud nezmizí. Rozprostře se ve Vás pocit klidu, pohody a dobré nálady.

 

*

 

Léčení vlastní energií

jak můžeme pomáhat nejen sobě, ale i druhým

 

Příprava léčivého nápoje

Síla léčení spočívá v síle vaší myšlenky, která je obrovská. Důležité však je věřit nejen sám sobě, ale i přání, o němž vysílám informace. Při spojení cítění a myšlení je Vaše přání předem splněno. Pokud váháte, nedojde tak k propojení cítění a myšlení, přání zůstane tzv. v mezipatře a nesplní se.

*

Každý člověk má jednu ruku, kterou přijímá energii a druhou, kterou energii vysílá. Zpravidla máme citlivější opačnou ruku než jakého jsme založení (pravák – levák). Praváci mají tedy citlivější levou ruku…my se zde zaměříme na oblast dlaně. Vezmeme do ruky (položíme obě ruce na sklenici tak, jako bychom ji chtěli obejmout – tzv. uzavřeme okruh a pouze v myšlenkách vysíláme dané informace.

*

Možné použití

  • Při nemoci dítěte (nebo onemocnění nás samotných) – žádáme o uzdravení xy avše co daná osoba potřebuje, chvíli počkáme a svou práci zkontrolujeme např. levou dlaní nad sklenicí. Musí se nám z nápoje vracet energie např. jako dva magnety + a – pak je práce hotová a léčivý nápoj pro naše dítě je připravený.

 

  • Při nervozitě xy osoby – žádáme o zklidnění dané osoby a požádáme o dodání všeho co daná osoba potřebuje.

 

*

 

 

Léčit můžete i jídlem

Postup je jednoduchý. Vždyť v jednoduchosti je síla, tak proč ji nevyužít? Uchopíte talíř oběma rukama (jako, když ho někam odnášíte). V tu chvíli stačí jen v mysli požádat o to, co chcete – uzdravit - pomoct k uzdravení sobě nebo osobě xy.

 

*

Trojobal

Ochranný trojobal nám pomáhá při spoustě věcí. Postačí, když si vizualizujete kolem sebe (celého těla) první - mléčný pás…ANDĚLSKÁ OCHRANA…..na první se nabaluje druhá vrstva a to je zelená smaragdová…OCHRANNÁ, LÉČIVÁ…..a poslední - třetí vrstva je fialovobílá….VEDENÍ UNIVERZA.

 

*

 

Možné použití

  • Při nemoci nás samotných – bílá – základní andělská, zelená smaragdová – léčínás dovnitř, ale ven nemoc nepustí tzn. nikoho nenakazíme, fialovobílá – Andělské vedení – pomůže nám zvládat denní záležitosti, ale pokud je nutné jít si odpočinout a lehnout si do postele, zavede naše kroky právě tam, abychom se rychleji uzdravili a naše tělo bylo schopné dál fungovat.

  • Při onemocnění vašich blízkých – při zabalení do trojobalu zelená smaragdová funguje stejně jako u nás s tím rozdílem, že uzdravuje dotyčnou osobu, ale dotyčná osoba nikoho nenakazí.

  • Při jízdě autem – nemusíte být řidičem vozidla (letadlem, autobusem atd.) – bílá – základní andělská, zelená smaragdová – nedovolí, abychom nabourali, ale taky, aby nikdo nenaboural do nás, fialovobílá – Andělské vedení – mé přirovnání „levná navigace.“ Stačí požádat, když nevíte, kterým směrem dál v jízdě pokračovat k cíli,vedení Univerza vám poradí.

  • Můžete tímto způsobem nastavit trvalou ochranou pro vaše auto, aby ho nikdo  nevykradl či rovnou neukradl. Pro vás samotných, abyste byli chráněni – budete  dostávat informace, které vás budou chránit před nebezpečím (př. budete chtít přejít silnici, někdo vás strčí, vy se zastavíte, v tom projíždí těsně kolem vás auto, nebýt odstrčení, byli byste pod autem, ve Vašem okolí, když se rozhlédnete není nikdo, kdo by do Vás strčil).

 

*

Koncentrace a soustředění

V dobách minulých jistě neměli potřebu těchto cviků tak, jako v dnešní době. Čím je to způsobené? Při chůzi bychom měli volně pohybovat rukama, což neděláme, protože neseme kabelku, tašku s nákupem apod. Pomoci si můžete následujícím cvičením. Namalujte si na papír A4 křížek (z pravého rohu do levého a obráceně). Stůjte, dívejte se na Vámi namalovaný křížek a dělejte následující cviky. Zvedněte pravou nohu, jako byste chtěli udělat krok, ale zůstaňte na místě. Při zvednutí nohy se pravou rukou dotkněte stehna, povolte. To samé udělejte taky s levou nohou. Tento pohyb (pravá noha, pravá ruka a levá noha a levá ruka je ucelený), udělejte celkem 3x. Nyní zvedněte pravou nohu a levou rukou se dotkněte stehna, zvedněte levou nohu a dotkněte se pravou rukou stehna. Celé opakujte 3x. Poté opakujte souběh, dalším krokem je křížení a opět souběh. Tímto cvičením se propojují obě hemisféry a dochází k souladu, propojení.

 

                                                                                                   II

 

                                                                                                   X

 

                                                                                                   II

                                               

                                                                                                   X

 

 

MGU2Yzk3Nm