Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Bacily pryč z těla

Dutiny

1/ Skvělý recept na dutiny, kdo má s nimi problémy doporučuji. Tahá ze sliznice negace pryč, musí se dělat pravidelně. Pokud je to akut, uleví se.

Ingredience: olej - nejvhodnější je sezamový lisovaný za studena, ale pokud máte doma jiný lisovaný za studena určitě ho můžete použít.

Postup: olej se válí v puse cca 1-2 minuty a pak se vyplivne.

 

2/ Máte nateklé dutiny, tlačí vás a bolí? Pak doporučuji uvařit brambory a použít je jako lék. Voda z brambor podpoří splasknutí dutin, rozmačkané brambory vytáhnout negace z těla a podpoří správné dýchání.

Ingredience: brambory, voda

Postup: vodu z uvařených brambor inhalujte cca 10-15 minut, brambory rozmačkejte, dejte do bavlněného šátku a přiložte na cca 20 minut na průdušky, uleví se vám. Opakujte dle potřeby.

 

 

Paradentóza

Když se paradentóza rozjede je to velmi nepříjemné. Je potřeba dásně masírovat a kolem zubů na vatové tyčince dát „něco,“ co dásně stáhne.

1/

Ingredience: alkohol (nejméně 40%), uzavíratelnou sklenici, hřebíček – koření

Postup: do sklenice nalijeme alkohol, přidáme hřebíček, necháme cca měsíc luhovat poté používáme dle potřeby.

2/

Ingredience: brambory

Postup: brambory zbavíme slupky, nastrouháme buď na struhadle (je méně potřebné šťávy) nebo odšťavníme a škrobem vyplachujeme ústa nebo získanou šťávu válíme v puse cca 5-10 minut.

 

MjBjNT