Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Rituál na odpoutání negací

Opakují se vám situace v životě a nevíte proč? Pravá příčina může být ukrytá hlouběji, než si myslíte. Co pomůže? Najděte v situacích společného jmenovatele a požádejte své tělo, aby to poslalo pryč. Nesmíte rozkazovat, radit, jak to má tělo udělat, stačí opravdu jen požádat.

 

Popis rituálu

Připravte si misku s vodou, sirky a plovoucí svíčku. Až budete připraveni, vezměte svíčku do dlaní a pouze mentálně požádejte své tělo, aby do svíčky odevzdalo pravou příčinu ... dejte konkrétní věc. V tuto chvíli tělo odevzdá požadované, pak svíčku zapálíte a položíte ke kraji misky na vodu, necháte 20 minut. Pokud se svíčka POHNE JAKKOLIV, požadované od vás odchází, pokud se nepohne, tak jste buď zformulovali špatně svou prosbu nebo se nacházíte ve středu karmické situace nebo .... KLÍNOVÝ ŘEMEN NEJEDE ... stává se to, když moc chcete hlavou nebo srdíčkem a jedno z toho převládá. Po 20 minutách svíčku sfouknete (může hořet i déle) a vyhodíte. Znovu ji už nepoužívejte.

 

Celá věta zní takto

PROSÍM TĚ A ŽÁDÁM MÉ TĚLO, ODEVZDEJ DO TÉTO SVÍČKY PRAVOU PŘÍČINU .... DOPLŇTE...DĚKUJI. 

 

YTBkMmNkM