Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Nekouřící moxa na bolesti, stresy a další ... kde všude může pomoci ... konkrétní recepty

Nekouřící moxa

Základní surovinou pro výrobu moxy je pelyňkové vlákno, které po zapálení vyvíjí sálavé teplo. Používá se na prohřívání postižených ploch, vybraných míst těla, které zklidní a uvolní. Teplo prostupuje tělem do hloubky a doplňuje energii, podporuje oběh a vylučuje z těla chlad a bolest.

Vhodnost použití moxy:

Bolesti břicha, průjmy, zvracení. Účinná metoda pro okamžité ovlivnění vstřebávání vody v tlustém střevě, urychluje cirkulaci krve v pánevní oblasti, děloze, podporuje a upravuje menstruaci, tlumí předmenstruační bolesti - na oblast pupíku položte gázu, na ní nasypte mořskou sůl a moxujte krouživými pohyby cca 10-15 minut.

 

Bolesti kloubů (také voda v koleni), páteře – moxujeme krouživými pohyby nad postiženým místem cca 10 minut. Napnuté svaly se uvolní, klouby dostanou výživu, aby se mohli volněji pohybovat. Všechny negace odchází pryč z těla dechem, potem, močí stolicí bez jakéhokoliv obtěžování.

 

Onemocnění ledvin, močového měchýře – místo, kde se nachází průchod k ledvinám je na chodidle, cca 10 cm od prstů. Udělejte si zde znaménko, a to na pravé i levé noze a  moxujeme krouživými pohyby cca 10 minut. Po chvíli ucítíte úlevu. Energie prostoupí chodidlem do útrob nohy směrem k ledvinám, ve kterých začne rozpouštět negace a ty poté odejdou pryč  z těla ven dechem, potem, močí stolicí bez jakéhokoliv obtěžování.

 

Onemocnění močového měchýře (nachlazení) – položte si ubrousek na místo, kde se nachází močový měchýř, nasypte  na něho himalájskou sůl (nebo jakoukoliv hrubozrnou), zapalte moxu a krouživými pohyby moxujte cca 10 minut. Poté moxu uhaste v předem připraveném hrnečku se solí (kuchyňskou) a ubrousek se solí vyhoďte do koše. Pocítíte okamžitou úlevu.

 

Eliminace stresu (bolesti břicha) - položte si ubrousek na pupík, nasypte  na něho himalájskou sůl (nebo jakoukoliv hrubozrnou), zapalte moxu a krouživými pohyby moxujte cca 10 minut. Poté moxu uhaste v předem připraveném hrnečku se solí (kuchyňskou) a ubrousek se solí vyhoďte do koše. Negativní energie ustoupí, Vaše tělo se zklidní a vykouzlí vám úsměv na rtech.

 

Bolesti žaludku, energetizuje slezinu -  moxujeme krouživými pohyby místo,  které si označte tečkou na pravé i levé noze, cca 4 prsty pod kolenem, podél holení kosti (každý máme jinak silné prsty, proto nelze přesně určit toto místo, musí si ho každý najít sám). Moxujte cca 10 minut v dopoledních a odpoledních hodinách, nikoliv večerních, popř. v noci. Tímto procesem dostanete do svého těla spoustu energie, která by vám v noci nedovolila uchýlit se ke spánku. Akutně po úrazech, operacích apod. se doporučuje 1x týdně, jako udržovací kůra pak cca 1-2x mesíčně.

 

ZjY5NjFhMm