Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Zázrak jménem "Dračí krev"

Dračí krev neboli Sangre de Drago

 

Bylinné dračí kapky se používají od pradávna. Domorodci v Peru dobře věděli, jak je získat a používat. Jeho použití je velmi široké. Kapky lze užívat vnitřně i zevně. Kapky mají skvělé analgetické a antivirotické účinky.

 

Vnější použití – urychluje podporu hojení a zacelení ran. Stačí místo potřít, nechat zaschnout a uvidíte, jak se rána zavírá skoro před očima. Pokud trpíte na záněty mandlí, zubů nebo čehokoli v dutině ústní, tak vyplachujte. Kapky fungují podobně jako u rány – vydezinfikuje, stáhne a léčí do hloubky. Uleví se vám i po bodnutí hmyzem – nesvědí to, stáhne všechny negace a opět léčí do hloubky. Já mám skvělé zkušenosti s opary a afty – stačí potřít a nechat být. Opar je vlastně vnitřní nespokojenost duše, horečka, která se projevuje tímto způsobem. Pokud trpíte na opary, doporučuji si dát dračí krev jako „lék,“ který pomůže a opary budou minulostí. Použít můžete kapky pro vnitřní použití nebo si můžete udělat kašičku a potírat.

 

Jak postupovat při vnějším použití

- na výplach úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3x až 5x denně

- záněty mandlí, zubů nebo čehokoli v dutině ústní – namočte vatovou tyčinku do kapek a potírejte

- škrábance, říznutí, kožní problémy nebo hnisaví místa – udělejte si takovou kašičku, vhodnější je použít dračí krev prášek a na postižené místo naneste. Stačí 1x denně, nejdéle však používat tři týdny pak udělat měsíční přestávku a můžete používat znovu.

 

Jak postupovat při vnitřním použití

– 15 kapek rozpustíme e 100ml vody a užíváme 3x denně

 

 

OWRkMWYzZD