Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1899, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 350 Kč
naše cena 150 Kč
naše cena 265 Kč


Zázrak jménem "Dračí krev"

Dračí krev neboli Sangre de Drago

 

Bylinné dračí kapky se používají od pradávna. Domorodci v Peru dobře věděli, jak je získat a používat. Jeho použití je velmi široké. Kapky lze užívat vnitřně i zevně. Kapky mají skvělé analgetické a antivirotické účinky.

 

Vnější použití – urychluje podporu hojení a zacelení ran. Stačí místo potřít, nechat zaschnout a uvidíte, jak se rána zavírá skoro před očima. Pokud trpíte na záněty mandlí, zubů nebo čehokoli v dutině ústní, tak vyplachujte. Kapky fungují podobně jako u rány – vydezinfikuje, stáhne a léčí do hloubky. Uleví se vám i po bodnutí hmyzem – nesvědí to, stáhne všechny negace a opět léčí do hloubky. Já mám skvělé zkušenosti s opary a afty – stačí potřít a nechat být. Opar je vlastně vnitřní nespokojenost duše, horečka, která se projevuje tímto způsobem. Pokud trpíte na opary, doporučuji si dát dračí krev jako „lék,“ který pomůže a opary budou minulostí. Použít můžete kapky pro vnitřní použití nebo si můžete udělat kašičku a potírat.

 

Jak postupovat při vnějším použití

- na výplach úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3x až 5x denně

- záněty mandlí, zubů nebo čehokoli v dutině ústní – namočte vatovou tyčinku do kapek a potírejte

- škrábance, říznutí, kožní problémy nebo hnisaví místa – udělejte si takovou kašičku, vhodnější je použít dračí krev prášek a na postižené místo naneste. Stačí 1x denně, nejdéle však používat tři týdny pak udělat měsíční přestávku a můžete používat znovu.

 

Jak postupovat při vnitřním použití

– 15 kapek rozpustíme e 100ml vody a užíváme 3x denně

 

 

MGJlOWY2O