Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


... už je nejvyšší čas na očistu jater a žlučníku, nezapomínej na sebe, tělo Ti to v dobrém vrátí

Říká se, že ... na jaře se tělo čistí ... dělá se jarní úklid ... sbírají se byliny pro sušení, aby bylo na zimu ... a já připojím pár receptů a rad 

Březen je ve znamení žlučníku a jater, proto je vhodné je čistit. Já osobně nejsem zastáncem drastických očistných metod a vše, co doporučuji sama dělám. Vezmu to postupně.

 

Žlučník je aktivní, podle orgánových hodin od 23h do 01h a játra pokračují od 01h do 03h. Pokud ho chceš čistit je vhodné k tomu přistoupit poctivě:

 - odlehči jídelníček

 - ráno na lačno vypij sklenici vlažné vody s 1PL jablečného octa a 1ČL medu

 - snaž se o pravidelnost, pij 1 měsíc

 - výsledky cítíš uvnitř svého nitra, v běžném životě se nic nemění

 

Očista jater – příprava ricinový olej, alkohol 3*…zjistila jsem, že Napoleon má požadované nebo domácí slivovice či cokoli domácího.

- v 01h ráno vypij 0,5dcl alkoholu

- za 15 až 20 minut vypij toho samého panáka ricinového oleje a zapij vlažnou vodou

- nic se neděje, můžeš jít klidně spát

- ráno při běžném použití toalety se vyprázdníš – lehčeji než obvykle

- doporučuji to dělat cca 2x – 3x … tedy 3 dny po sobě … pokud to děláš poprvé … pak stačí 2x do roka a vždy jen 1x aplikovat. To budou mít játra radost.

 

Meridiánové dráhy žlučníku jsou umístěny po vnější straně nohou jako lampasy a v bříšku se kříží a vedou nahoru … pokud tě tedy bolí nebo pobolívá na stranách nohou, příčina může být z namáhaného žlučníku. Meridiánové dráhy jater jsou po vnitřní straně stehen … od kotníku do rozkroku a výše … zase se v těle kříží a pokračují nahoru …. pokud jsou játra přetížená můžou bolest tyto dráhy. Oba orgány, pokud jsou přetížené můžou bolet, resp. tlačit na páteř a tím způsobí bolest.

 

Žlučník je o nevyjádřené emoci, kterou si člověk nechává v sobě a ona ho se pak projevuje. Játra je o emoci všeobecně. Doporučuji říkat věci, emoce projevovat, no a když nemůžeš, tak stlač př. propisku a emoci vzteku pošli do ní. Proč bys měla trpět a nechávat negace v sobě. Pokud je uvolníš, zklidníš mysl, tělo i duši a můžeš klidně pracovat dál.

 

K čemu pomáhá celá tato očista? K odlehčení tělu, abychom ho moc nepřetěžovali. Přece jen jsme ho dostali či si ho vybrali a máme se o něho starat. Nezapomínej, že jak se o své tělo staráš ty bude se ono chovat k tobě. Podej mu tedy pomocnou ruku a pomáhejte si navzájem.

 

Můžeš přidat po měsíci další očistu a to kopřivu…čaj z kopřivy … postup … pouze 14 dní ráno na lačno vypít 2dcl čaje … zaléváme 70° stupňovou vodou, necháme vyluhovat cca 5-10 minut a vypijeme … nejlépe najednou. Očista krve jako víno…po očistě jater…BOMBA!!!!

 

 

YmJhY