Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Úklid svého nitra ... nejen na jaře

Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty nevíš, co se děje? Pokud se Ti věci opakují a nevíš kudy kam jít, čím začít svou změnu zkus si vysypat své spodní prádlo a znovu ho ukliď. Nesmí u toho hrát televize, pokud si necháš zapnutou hudbu pak doporučuji relaxační.

Co se v děje ve Tvém nitru po dobu úklidu?

Jsi sama se sebou a stejně jako si třídíš, skládáš své prádlo, uklízíš si své nitro i Ty sama v sobě. Následky na sebe nenechají dlouho čekat.

Co se bude dít?

Tvůj svět se rozjasní a Ty budeš najednou vědět konkrétněji co chceš, kam jdeš a jak na to. Je to úžasná samoterapie, která hodně pomáhá odrazit se v momentě, když už všechny rady a pomoci selhávají. 

Všichni jsme režiséři svého života a jak si to zařídíš, takové to budeš mít. Nejdůležitější sami pro sebe jsme právě my ... a to je důležité vědět, připomínat si to, protože ... pokud budu v pořádku já sama bude v pořádku i mé okolí.

Krásný den všem 

 

YmIzNTMzO