Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


2019 Tarotová Numerologie

Předpověď podle tarotové numerologie pro rok 2019

Rok 2019 je rokem trojkovým s tarotem Viselce.
Máme před sebou rok, který bude přát především tvořivosti, komunikaci a setkávání se s lidmi. Záleží jen na nás, zda využijeme všechny ty podpůrné vibrační vlivy, které s sebou rok 2019 přináší. Veškeré představy, kreativita a nápady, které člověk nedokázal doposud zrealizovat, dostanou zelenou.
Velkou výzvou však bude všechno to, co jsme stále jen odkládali a neřešili. Všechny křivdy a lítosti, nejen z posledních několika měsíců, ale i roků, budou vyplouvat na povrch a vyžadovat si naši pozornost. Rok 2019 bude tedy také o odpuštění, o zbavování se vzteků, záští, lítostí.
Rok 2018 byl především o poslouchání intuice, o zvládání své citlivosti. V tom následujícím, trojkovém roce, se ukáže, zda dokážeme skloubit používání intuice a rozumu, zda se nenecháme rozumem doslova převálcovat.
Rok 2019 je podle tarotu rokem Viselce. Je tedy třeba na všechno v našich životech nahlížet ze všech úhlů pohledů, z jiné perspektivy než dosud. Viselec je symbolem bourání starých struktur, všeho nežádoucího, svazujícího.
V následujícím roce bude pro nás všechny také velmi důležité, abychom byli poctiví především sami k sobě, abychom si nic nenalhávali a na vše nahlíželi v souvislostech. Bude to nejen rok tvořivý, kreativní, společenský, rok odpouštění a zbavování se křivd, ale také rok, kdy dostaneme příležitost dotáhnout do konce vše, co jsme nestihli dokončit nebo dotáhnout v posledních měsících i letech.

Leden
Tento měsíc může být pro mnoho z nás hektický. Vibrační vlivy nás budou nutit řešit především sami sebe, své postoje k ostatním, ke všemu hmotnému – k penězům, k majetku. Ten, kdo bude vyrovnaný, bude úspěšný. Na jednu stranu budeme prokazovat, že nejsme sobečtí, z druhé strany si nesmíme nechat všechno líbit.

Únor
Únor bude celý o zvládání emocí. Z jedné strany se můžeme cítit až přecitlivěle, z druhé strany nám bude do všeho mluvit rozum. Často můžeme na sobě i na druhých pozorovat prudké změny nálad, budeme se dostávat do situací, kdy budeme prokazovat, že se umíme rozhodovat.

Březen
Tento měsíc budeme toužit po harmonii, klidu a pohodě, a to především v rodině, v kruhu svých nejbližších. Pod vlivem silné mentální energie můžeme mít sklon kritizovat a nevědomky ubližovat slovem. Také můžou na povrch ve velkém vyplouvat staré křivdy a lítosti, kterými se budeme muset zabývat, pokud budeme chtít mít klid na duši. Velmi důležité při tom bude vše správně pochopit.

Duben
Tento měsíc bude podporovat veškeré změny, pokud se jim ovšem nebudeme bránit. Pokud nebudeme lpět na jistotách, budeme ochotni zbavit se starých křivd a lítostí, tak můžeme udělat během tohoto jediného měsíce obrovský posun v mnoha oblastech.

Květen
Pokud se budeme v květnu umět rozhodovat, nenecháme se omezovat druhými a ani my je nebudeme omezovat, zvládneme své emoce a nenecháme se převálcovat rozumem, budeme úspěšní ve všem do čeho se pustíme.

Červen
Tento měsíc bude především o zodpovědnosti a chápání věcí v souvislostech. Na jednu stranu nás to bude nutit rozhodovat se srdcem, z druhé strany nám bude do všeho mluvit rozum. Také můžeme mít sklon radit ostatním, aniž bychom si zametli před vlastním prahem.

Červenec
V červenci můžeme mít sklon buď dělat vše jen pro druhé a na sebe zapomínat, anebo naopak – chovat se sobecky, dívat se na vše jen ze svého úhlu pohledu. Jeden den se můžeme cítit přecitlivěle, druhý den můžeme mít potřebu pro vše hledat rozumová zdůvodnění. Pozor je třeba dát si na unáhlené jednání.

Srpen
Poslouchání intuice, zvládání své citlivosti a vztahy budou hlavními tématy tohoto měsíce. Zároveň bude pro nás velkou výzvou zvládnout silnou mentální energii, protože rozum nám bude do všeho mluvit.

 

Září
V září se ukáže, zda jsme sami k sobě poctiví. Křivdy a lítosti budou ve velkém vystupovat na povrch, na nás je, abychom prokázali, že umíme odpouštět. Vše si usnadníme tím, když budeme na vše nahlížet v souvislostech.

Říjen
Ideální čas na to, abychom staré a emoční problémy dokázali pochopit, uzavřít a odložit. Můžeme mít sklon vše posuzovat především ze svého úhlu pohledu, lpět na vztazích, majetku a penězích.

Listopad
Stejně jako únor, tak také listopad bude ve znamení zvládání svých emocí. Často můžeme dostávat do situací, kdy se budeme rozhodovat, zda máme poslechnout rozum nebo intuici.

Prosinec
Okolnosti nás budou přímo nutit zbavovat se křivd a lítostí, pro klid v rodině a v kruhu svých nejbližších budeme ochotni udělat cokoliv. Pozor si dejte na lidi, kteří se postaví do role oběti, tímto způsobem Vás snadno můžou energeticky vyčerpávat.

Zpracovala Iva Hučková, 27.12.2018

 

YzI5Nzk