Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 150 Kč
naše cena 220 Kč


Zdraví a psyché

Intuitivní písmo pro 2019 – zdraví a psyché, co čeká ČR?

Krásné sváteční dny, moji milí, přeji vám. Do duše vám nyní promlouvám. Svět je dychtivý po krocích těch, které potřeba jsou jíti, směr tam, ne zpět.
1Q / Zima přikryla zem peřinou a vy tíhu na ramenou svých máte. Počasí je ledové a vy si s ním pohráváte. Dech se krátí, tváře září jako úsměv na polštáři. Pozor si dej na každý nádech i výdech svůj, to si dobře pamatuj. Zavři pusinku s údivem svým, jen tak zůstaneš zdravý a fit. Co život přinese dál? Tlak na hrudi je obáván, taky ramena jsou pod tíhou tou tlačená níž, než obvykle jsou.
2Q / Dech je prudký, lítá sem a tam, protože je veden tím, co nyní já nemám. Pohodu a klid. Kam běžíš? Stůj! Vše v klidu dá se říct a tím vše vyřešit. Nervozita aktivní je, ale to je vše. Tak se zastav a řekni, ať už jde pryč. Strach neplechu dělá v duši tvé. Uklidni ji a přikryj peřinou něhy. Rád měj sebe a sebe a pak ostatní ty, které život přihrál ti do cesty. Nepospíchej, jdi pomalu a úsudky své neadekvátní hoď za hlavu.
3Q / Emoce rozněžněny jsou a čekají až se slunce zase rozpálí. Vztahy a láska pokvete víc, možná ani netušíš. Nehledej, do kterých dveří nahlédnout máš, až přijde ten čas, přijdeš na to sám. Svět se trochu zpomalí a ty uvidíš vše z dáli. Přemýšlet budeš víc, něco rozhodí tě, něco uklidní víc. Nech běžet ten den či dny tak, jak samy jdou a nedělej jim pastu zlou. Tento čas důležitý je a ty to víš, pro posun tvůj osobní.
4Q / Stíny jako mraky nad hlavou tvou se objeví, ale zase zmizí. Očekávat je nemusíš, samy se přihlásí a pak zase zmizí. Čas schoulený do sebe je, nevšímá si nás a my můžeme přijít blíž a více se zakoukat do nitra svého, do koutů těch, které ještě neznáme, ale jsou důležité též. Ochraňuj si nitro své a věř, že o něho pak nepřijdeš. Jsi tady i tam s úsměvem tím, který rozdávám. Já jsem duše tvá a rozumím ti nejlépe. Jen vydrž, dítě mé, nikam nespěchej a náruč svou otevři světu, jdi vstříc či blíž, hlavně na nic nečekej a s rozvahou kroky své dělej.

 

24.12.2018, Křídla Andělská, Praha

 

ZTM4NjA