Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Předpovědi z vyšších sfér

 

 

Co nás čeká v roce 2019

- rok dobré vůle a hojnosti hlavně ve vztazích
- citlivý rok na psychiku
- dařit se bude v průmyslu a obchodě
- pozor na finance – neriskovat v podnikání
- budeme lehce navazovat nové kontakty – osobní i pracovní

 

Co se bude řešit nejvíce
- migranti, adopce, péče celkově, jiné pohledy na řešení situací rodiče x děti
- nevěry na jednu noc – opět pohled na sex – rozdíly
- domov - stabilitu, klid, možnost odpočinku
- vhodné období pro studium (s rovnými zády a koncentrací)
- nové plány, projekty (nové i staronové)

 

Politika
- přijde zpomalení a zklidnění, máme si odpočinout, nabrat síly a srovnat se
- některé momenty budou dramatické, ale neměly by mít dosah na ČR
- ČR bude řešit spojené finanční trhy, hrabivost, ale i přirozený odtok peněz
- bude se hodně hovořit o konkrétních chybách jednotlivců
- citlivý rok na sebemenší chybičky
- vítězem všech potyček (které známe z dřívějších let) v tomto roce bude ten, kdo bude schopen reagovat klidně, otevřeně a přiměřeně, přijme realitu.
- odlišný směr prezentování svých postojů
- změna vedoucích funkcí

 

Katastrofy a nepříjemnosti
- požáry, otřesy země, budou aktivní sopky

 

Zpracovala: Eva Kalivodová Štichová, Křídla Andělská, 26.12.2018

 

LEDEN 2019

 

- jistota a stabilita. Máme se držet svého a nepustit se, nenechat se ovlivnit. Jít dál za svým rozhodnutím, nenechat se odklonit ze své cesty. Zdraví – budeme více líní, nebudeme moc aktivní, protože budeme přemýšlet o změně a co nám přinese. Nejen o sportu, ale jídle, jídelníčku, změně na sobě v tomto pohledu. Politika – změny, tlak, protlačení sebe i svých nových plánů. Bude to velice horké. Staré věci se budou dostávat do nového kabátu. Velké změny ve vedení státu. Prezident – nemoc, odstoupení v březnu, pro nemohoucnost vykonávat tuto pozici. Počasí - celkově chladný a větrný bez sněhu, některé dny mimořádné teplé. Čemu se bude dařit – novým projektům, předsevzetím a novému odhodlání, které musí však vycházet od samotného aktéra. Na co si máme dát pozor – radikální změny ve všech oblastech našeho žití, které se týkají bezprostředně nás samotných. Př. nečekaná výpověď, náš smutek, nová práce, je lepší, radost. Nedělat ukvapená rozhodnutí.

 

ÚNOR 2019

 

- budeme sami sebe ujišťovat, že věci, které děláme, děláme správně. Čím víc se budeme bát, tím více energie budeme dávat. Dva kroky vpřed a jeden zpět. Budeme se těžko rozhodovat, budeme se více ponořovat do sebe nebo do náruče druhé osoby s tím, aby nás chlácholila. Roztřepený měsíc. Zdraví – nejvíc zasažená bude psychika. Duševní nerovnováha se může projevit na fyzickém zdraví, a to zejména problémy osobními – trávení, zácpa, vylučování celkově a taky nohy, kosti. Pozor na naraženiny a zlomeniny. Politika – shon, překřikování se, lanaření na různé věci, ale hlavně velké změny, které se chystají, těch se to týká. Počasí - začátek teplý jako jaro, pak velký teplotní propad a zase teplo, vlhko přiměřené, sníh nebude.

Čemu se bude dařit – přípravě svých plánů. Ať už se jedná o práci, školu či studium celkově nebo koníčka, důležité bude „mé“ rozhodnutí. Na co si máme dát pozor – na pomluvy, ať už pravdivé nebo lživé. Ty první nám ukazují směr cesty, po které kráčíme – o kom se mluvívá, žije.Ty druhé nás můžou neadekvátně naštvat, vyprovokovat k nějakým činům. Nemáme se vzdávat, máme jít dál.

 

BŘEZEN 2019

- pozor na horlivost, slova chvály druhého, který si tím chce zajistit naši úslužnost, možná i něco vzít (myšlenkově). Máme být více rozvážní, dávat na své pocity a zapojovat rácio i cit. Zdraví – nevyřčené se bude měnit v záněty, které se můžou projevovat různě – přes kůži, ledviny, močový měchýř, uši a kosti. Je potřeba dávat pozor na své názory, stát si za nimi, neměnit je pod tlakem druhých, být asertivní. Politika – čekání na schválení většího plánu, který ovlivní to, co zde po dlouhá léta vládlo – nařízení. Jsou zde zvláštní věci. Jednak ty, které posunou dál, ale taky ty, které budou bránit. Jako dort od pejska a kočičky. Prezident – stále neodstupuje, ale prozradí bližší informace ohledně nemoci a její léčby. On sám nechce odstoupit, a proto povolá jinou osobu (není to jedna osoba), která ho bude zastupovat na cestách, při jednáních, ale on bude jí bude vodit tedy říkat, co má dělat. Počasí - vítr, déšť – výkyvy, pak se výrazně oteplí, pak přijde ochlazení a možná i mráz, pak opět teplo na pár dní a pak návrat k větru a chladu.
Čemu se bude dařit – naše vložené úsilí se nám vyplatí a my budeme obdařeni sílou a láskou dovést vše do zdárného konce, tedy jít pak dál. Bude to úspěšná mise a pozvedne nás to na těle i na duši. Na co si máme dát pozor – nemáme se nechat odradit od osob negativních, ať už jejich pomluvami nebo činy. Máme je vyslechnout, svůj názor můžeme pozměnit, ale držet se svého. Bude čas rozhodování se. Možná se nám od začátku nebude dařit úplně ok, ale pokud budeme trpěliví, dojdeme ke svému cíli.

DUBEN 2019

- bude důležitým měsícem pro rozhodování. Pryč od starých zajetých vzorců. Máme dávat přednost novým věcem, ale nejen tak spíchnuté horkou jehlou, ale věcem, na kterých jsme pracovali, které jsme připravovali. Nyní se mají narodit. Pozitivní pro nové kontakty a utváření nových vztahů, ať už pracovních nebo soukromých. Zdraví – není potřeba pod pokličkou vše držet, můžu mluvit, říct, co chci, ale ne ve vzteku nebo právě naopak, ale opravdu říkat věci podložené. Můžu je v tuto dobu takto začít vnímat, i to je hodně. Změna úhlu pohledu na svět. Jsou zde potlačovány emoce, cítím strach. Pozor na mentální anorexii a bulimii. Politika – zde se objevuje vítěz delšího boje, padají nová nařízení, pravidla a další věci, které se dávají do pohybu a věci stálé budou měnit v nové. Počasí - na začátku bude výraznější déšť a vítr, zbytek měsíce bude chladnější. Čemu se bude dařit – nervozitě, strachu a spěchu, který může vyústit v tlak u žaludku. Nenechat se vyprovokovat, vyjet ze svých kolejí. Na co si máme dát pozor – důvěřovat sobě a informace druhé si řádně ověřit, zda se zakládají na pravdě. Druhé osoby nás můžou svým pohledem (i letmým) rozhodit. Máme se zklidnit, nezmatkařit a podívat se, co by to pro mou situaci znamenalo dál (ať už + nebo -).

KVĚTEN 2019

- je veselý, uvolněný. Je čas odhodit staré nepotřebné a připravit se na nové, které nás posune dál. Budeme se cítit volnější, snášenlivější, bezstarostnější přesně tak, bychom mohli věřit sami sobě, nepochybovali o sobě jinak budeme chybovat a naše cesta prodlouží o další kroky nápravy. Zdraví – opět zátěž žaludku, velká zátěž bude i na tlusté střevo a konečník, zatížené budou i ledviny – je potřeba být v klidu, nežádoucí projevy se můžou objevit na kůži. Je potřeba zůstat v klidu, ve svém nitru a nenechat se rozhodit, důvěřovat sobě, nestát na místě a rozhodovat se. Politika – další vlna nových projektů. Květen přinese ticho jako před bouří. Ve druhé polovině května se budou strany opět ucházet o moc, kterou budou chtít použít ke svému zviditelnění, resp. svých plánů, projektů. Počasí - celkově dost deštivý, občas mimořádně letní teploty cca v ½ měsíce, ale jinak velké výkyvy i zmrzlí přijdou. Čemu se bude dařit – nedokončeným věcem z minulosti, návratům jako takovým (tedy i vztahovým). Na co si máme dát pozor – na své názory, náměty, nové informace, aby nebyly jinými pohaněny a pak použity těmi, kdo hanili. Vyslechnout je dobré, uchovat ve svém nitru a probrat si to, druhé a třetí je důvěra v sebe a své rozhodnutí.

ČERVEN 2019

- něco končí a něco se připravuje k novému vzletu. Opět staronová změna se bude hlásit k životu. Klidné dny budou střídat tlaky niterní, jako by nás chtěly popostrčit ke změnám, na které nejsme připraveni. Pozor na to! Zdraví – z těla se budou vyplavovat zánětlivá ložiska. Pokud neupravíme v sobě myšlenky na nové a budeme hýčkat staré, nepotřebné. Politika – ukotvení posledních návrhů, a skládání účtů, příprava na další nové. Chystají se nová spojenectví, zatím tedy více boje. Prezident – zdraví se zhorší, odchází do ústraní. Počasí - teplé počasí bez velkých teplotních výkyvů. Čemu se bude dařit – lásce, vztahům, osobnostnímu růstu, pracovnímu povýšení, změnám v postupu výš. Na co si máme dát pozor – na ovládání třetí osobou, na lživá obvinění. Důvěřovat sobě a nenechat se ovládat nebo zviklat druhými.

ČERVENEC 2019

- nejsem tady ani tam. Je potřeba odejít z práce domů, abych si mohl odpočinout. Nejde stát každou nohou na jiném chodníku. Je potřeba oddělit čas pracovní od volno aktivit. Jinak hrozí vyčerpanost, která podpoří bujení nemocí. Zdraví - budou se množit záněty, afty, budou se objevovat zahnívající koutky úst, očí, herpes viry, opary a všechny další možné záněty – například zubů, ženy zase budou náchylné k zánětu vaječníků - budou velmi časté a zánětlivý proces bez zánětu bude ještě častější. Politika – názorové rozchody, mimořádná zasedání, pořádaní účelových akcí, oslovování lidí na jejich podporu (stran). Počasí - příjemné teplo, kolem 20. se výrazně oteplí a koncem měsíce se zase malinko ochladí. Čemu se bude dařit – odkládání věcí, ve kterých si nebudeme důvěřovat a nebudeme je předat jiným k dodělání, nepožádáme o radu apod. Na co si máme dát pozor – na vyčerpanost, protože v těle přestává být ochrana, která je jinak normálně přítomná. Na dovolené, ve velkém stresu, v emocionálním tlaku, nebo při vyčerpání po nemoci. Jedná se o maličkosti, které umí, ale znepříjemnit naše chvilky odpočinku a zatemní naši mysl – opary, afty, záděry, škrábání v krku a další.

SRPEN 2019

- změny se chystají k aktivaci. Budou větší i menší, některé jen pozměněné, ne zcela nové tedy převrácené. Na začátku klid a na konce hlas, který se překřikuje a hádá. Nové věci se budou dostávat na světlo, je zde rozvoj, ale i zrod nových věcí (podnikatelé atd.). Zdraví – útlum přijde na všechny, kteří budou chtít být aktivní. Ti, kteří jsou v relaxu, odpočinku budou nervózní z nic nedělání. Cítím teplo a nervozitu z toho, co přijde nebo co se objeví (prozradí?).
Politika – poslední skládání nového před ustanovením a pak hrdě s hlavou zvednutou vpřed. Přetahování se, křik, dokazování nových věcí a jejich potřebnosti. Počasí - spíš chladnější, pak se trochu oteplí a na konci měsíce může být pár teplých dní. Čemu se bude dařit – změnám, které se připravují a zasáhnou hodně hluboko či vysoko. Ať už jde o změny rozvoje podnikání, financí, nové starty je potřeba do toho jít po rozvaze, ne narychlo, jen tak šup bez rozmyslu.
Na co si máme dát pozor – na zákeřnost osob, kterým věřím. Důvěřuj, ale prověřuj. Pozor na osoby blízké!
ZÁŘÍ 2019

- rozjede se vše ve svých kolejí a bude pádit, točit se rychle, pojede kolo a nebude se dívat vlevo či vpravo. Důležité je mé vnímání na základě informací mnou nasbíraných. Nyní vyrážím vpřed aktivně. Zdraví – s radostí a láskou, citem dělám vše, co mi radost přináší a rozhoduji se kam jít na mé životní cestě dál. Pozor bychom si měli dát na kosti – zvrtnuté kotníky, naražené malíky apod. Politika – jednání za zavřenými dveřmi, jak vést dál ČR směrem ke světu, jak vystupovat, kam se přiklonit, s kým se spojit, na čí stranu se přidat tak, aby ČR byla vidět víc. Počasí - nic moc, ale už začátkem bychom se měli vrátit do slušného léta, a po krátkém, ale výrazném ochlazení bychom se před koncem druhé dekády opět měli ohřát v teplých dnech, konec měsíce slibuje babí léto. Čemu se bude dařit – lásce a pravdě. Odpočatí se lidé vrhnou na své odložené věci, které začnou řešit. Budou dobíhat dubnová rozhodnutí a ukáže se, jak byla promyšlená, zda skončí nebo se rozvinou dál. Na co si máme dát pozor – na své úsudky. Než něco řeknu, měl bych si zjistit všechna pro a proti. Rychlé úsudky můžou druhému ublížit a my ho můžeme ztratit. Nezapomínejte, je velmi citlivý rok.

ŘÍJEN 2019

- chceme přát lásce, rozkvětu, posledním krásný teplým dním, které chce nyní nachází. Úsměv na tváři máme, jdeme dál a přemýšlíme o změnách, které chceme udělat. Zdraví - zásadní změny se mohou projevit u lupénky při rozumné terapii je možný výrazný posun k lepšímu. Lupénka je spojená s psychikou, ta se nyní po odpočinku narovnává. Politika – ujednáno bylo, schváleno taky, nyní se poupravují věci, které se můžou dál řešit, rozvíjet. Počasí - bude převládat větrné a sychravé počasí. Čemu se bude dařit – to, co si usmyslíme a v pravdě budeme se bude dařit. Můžeme nyní rozplést i to, co dříve zdálo se být nemožné, nyní půjde to hladce. Vše se bude odehrávat v náš rozkvět a pro náš posun. Na co si máme dát pozor – na svá rozhodnutí, neuváženost, zbrklost. Některá ujednání se už nedají vzít zpátky a slova taktéž. Potom je špatné si stěžovat.

LISTOPAD 2019

- uzavření mnohých smluv zde je, nové pozdrženy, některé navrženy. Přísnost cítím na každém kroku. Jedná se o důležité kroky a jejich citlivost. Zdraví - kosti - zhoršená hojivost poraněných kostí, zhorší se ale i artróza a problémy můžete mít i s artritidou. Politika – projednávání maličkostí, které pomůžou posunout jednotlivé návrhy dál k samotnému cíli. Není zde již takový tlak, je zde vnitřní napětí, které ukazuje na jednotlivce, kteří ukazují na sebe vzájemně. Jede to kolem dokola. Počasí - začátek měsíce příjemné teploty, pak nic moc a koncem se opět vrátí teplejší dny. Závěrem měsíce bude citelné ochlazení. Čemu se bude dařit – dotahování věcí do konce a příprava další nové projekty nebo navazující na stávající projekty. Na co si máme dát pozor – na oklamání sebe sama, na nedůvěru v sebe, ať už je důvod jakýkoliv, než něco udělám, řeknu, prověřím všechny věci okolo.

 

PROSINEC 2019

- ukládání některých věcí ke spánku, přemítání nad novými plány a před realizace, taková kompletace. Věci, které se týkají jednotlivců a jejich osobního světa. Zdraví – pozor na celkové vyčerpání. Tlak působí na psychiku, žaludek stagnuje, tlačí. Možná nespavost, špatné sny, bolest hlavy, ale je zde možná i svalová tenze. Politika – dotahování malých věcí do konce, pomalý start nových věcí. Taková tajná hra se zakázanými hračkami. Uvnitř stran jsou hádky, pře. Jednání jsou zrychlená, hodně hádavá. Počasí - teplejší dny převládají, bez sněhu.
Čemu se bude dařit – přípravě na vlastní nové projekty s rychlým rozjezdem. Akce, akcičky, výpomoc, malá realizace, která nás může posunout výš, protože budeme viděni, resp. naše práce a bude se líbit, může se navazovat další. Příchozí nabídka. Na co si máme dát pozor – na lajdáctví, rychlost, na emoční tlak z okolí. Nic neuspěchat. Až si za tím budu stát, vyjdu ven. Nenechat se přemluvit k realizaci dřív, než sám chci.

 

 

NGJiYjJiYz