Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Meditační víkend v Orlických horách ve dnech 29.-31.5.2015

Meditační soustředění je zaměřené na rozšíření poznatků z oblasti práce s energiemi. Budeme poznávat, seznamovat se a pracovat se všemi živly (v přírodě), ale taky navazovat kontakty s dalšími duchovními bytostmi. Nebudou chybět ani meditace na uvolnění těla i mysli, práce s čakrami s hlubším pohledem do sebe sama, ujasnění si tak své podstaty.

Pojďte si s námi odpočinout a zároveň nabrat spoustu nových sil na duchovně poznávací pobyt s praktickými cvičeními a spoustou nových poznatků z oblasti energií a vše co je mezi nebem a zemí.

 

Adresa: Zdobnice v Orlických horách

 

Cena za seminář, ubytování s polopenzí 2.800,- Kč

 

Lektor: Bc. Eva Kalivodová Štichová, Iva Hučková a Anna Bělohradská

 

 

Meditační soustředění je vhodné pro každého, kdo se zajímá o duchovní rozvoj, poznávání nových věcí. Pojďte společně s námi strávit příjemný relaxační víkend s načerpáním nových poznatků a příležitostí, jak získat energie při práci na sobě samých.

Jak bude soustředění probíhat a co se budeme učit? Začneme očistnou meditací tak, abychom byli další den krásně odpočatí a naladění na duchovní práci, práci sami na sobě. Pracovat budete ve skupinách s jednotlivými lektory pro větší přísun informací s cílem dostat se blíž sami k sobě, naučit se řešit situace, využívat pomoci Universa. Eva vám odhalí taje indicií, malování obrazů, symbolů a skrze dovýkladové karty, které objasní vše podstatné, pohled do svého nitra.Iva vás provede světem čísel v propojení s dny v týdnu, Archanděly a možnosti využití jejich energií. S Aničkou se podíváte do světa run, kde si v praxi vyzkoušíte nejen karty, ale taky samotnou výrobu kamenů, chybět nebude ani runová meditace. Společně budeme trávit chvíle v přírodě (za každého počasí) a pracovat se všemi živly a energiemi, budeme je poznávat blíž, dotýkat se jich. Naučíte se očisty těla, duše i ducha v přírodě při práci se stromy, zemí, vodou, vzduchem. Večer budeme pracovat s energií ohně, poté si uděláme pěkný večer třeba při opékání vuřtů. Sobotní večer bude volnější taky pro info, rady a poznatky, které jste si během víkendu uvědomili a jejich konzultace zcela zdarma. Připojit se můžou všichni, kteří se budou chtít aktivně zapojit s námi do práce. Nedělní dopoledne budeme opět trávit v přírodě a práci s ní. Připraveny jsou hry, které jsou  poznávací, nejsou fyzicky náročné a jsou zábavné. Závěr víkendu bude patřit meditaci, kde se přes meditační karty spojíte se svým nitrem a dostanete tak konkrétní odpovědi na své otázky z úvodní meditace. Připraveny jsou taky další hry a překvapení. Srdečně vás zveme – nudit se určitě nebudeme :-)

 

Příjezd: pátek 29.5.2015 mezi 17,00 – 20,00 hodinou. Začátek je plánovaný na 20,00 hodinu.

 

Ubytování: ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (obědy - každý účastník si hradí sám)

Můžete využít: kuchyň, k použití v místě je sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice, nádobí

 

Odjezd: neděle 31.5.2015 v 15,00 hodin

 

S sebou: karimatku, pastelky, pláštěnku a dobrou náladu.

 

Přihlášky a bližší informace: Eva Kalivodová Štichová; e-mail: info@kridlaandelska.cz; tel.: 721 996 850

 

Popis cesty: Zdobnice v Orlickych horach - Smer - Hradec Kralove po dalnici, pak smer na Rychnov nad Knežnou a pak Zdobnice, chata Penzion Dagmar.

 

Přihlásit se můžete do 12.5.2015. Místo budete  mít rezervované zaplacením zálohy.

 

NDdiZjJhZ