Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Komunikace s Vyšším já

Komunikace s Vyšším já

Každý člověk neustále roste a vyvíjíte se. Naše myšlenky i to co říkáme má vliv na naše okolí, ale stejně tak i ono okolí ovlivňuje nás. Lidé se nepotkávají náhodou. Zkuste ve své paměti, jen tak zapátrat ve své minulosti. Lidé, kteří prošli vašim životem v něm jistě něco zanechali – myšlenku, informaci, pomoc atd. nebo naopak, vy jste pomohli někomu jinému, třeba to ani nevíte nebo si neuvědomujete, jak moc jste dané osobě pomohli.

Máte-li o druhých pozi­tivní představy a vize, pomůžete jim pozvednout se výš. Vaše kri­tika sníží jejich energii a zadrží je v postupu. Abyste se dostali výš, je důležité poznat moc slov, které říkáte. Ve vyšších realitách má každý zvuk, myšlenka a vyřčené slovo silný dopad a proto je velmi důležité naučit se komunikovat láskyplně, myslet pozitivně tak, abychom neublížili sobě ani druhým.

Existuje mnoho způsobů komunikace. Je to například telepa­tie, kdy jsou zprávy posílány i přijímány pouze v mysli; řeč těla, tedy komunikace pomocí pozic, pohybů a gest; nebo je to ver­bální, chcete-li slovní komunikace. Přijďte se naučit být svým vyšším já i při komunikaci s jinými lidmi. Tak budete dávat energii a lásku nejen ostatním, ale i sobě. Když mluvíte jako vyšší já, lidé okolo budou otevření a budou reagovat na to, co říkáte.

 

MDVkYmYx