Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám


Poznej svého Anděla a komunikuj s ním

Poznej svého Anděla a komunikuj s ním


Jak poznat a oslovit svého Anděla? Anděl je Váš pomocník a rádce v běžných životních situacích, který Vás nikdy nezklame a odpoví na Vaše otázky „proč?“ Spolu aktivujeme Vašeho osobního Anděla, naučíte se ho vnímat a komunikovat s ním. Propojíme se i s vyššími Andělskými pomocníky, požádáme o rozsvícení solar plexus, naučíme se ho používat a zůstaneme v kontaktu s vyšší silou. V druhé polovině roku 2011 budou na nás kladeny čím dál tím větší nároky. Situace budou plnější a budou proudit velmi rychle, rychleji než nyní.
Komunikovat se svým Andělem můžeme všichni. Tato komunikace je pro dobro nás všech, ale bohužel mnozí jdou za tímto poznáním jen velmi povrchně či zřídka kdy. Nároky kladeny naši společností jsou větší a větší. Pojďte se s námi naučit meditovat, komunikovat se svým Andělem, ale taky s vyšší silou a Andělskými pomocníky. Naučíme se pročišťovat své tělo a meditovat v různých situacích i provedeních.

 

YWY2OWY