Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 2, 120 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1189, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám


Meditační soustředění v Praze téma „vztahy"

Meditační soustředění v Praze

téma „vztahy"

Meditační soustředění je zaměřené na vztahy. Budeme poznávat, seznamovat se a pracovat čísly a jejich energiemi, Archanděly, dny v měsíci i jednotlivými čísly a jejich významy (dny v měsíci). Seznámíme se se živly, ale taky s dalšími duchovními bytostmi. Nebudou chybět meditace na uvolnění těla i mysli, muzikoterapie, práce s čakrami s hlubším pohledem do sebe sama, ujasnění si tak své podstaty.

Adresa: Panská 10, Praha 1, Akademie Křídla Andělská

www.kridlaandelska.cz

Ve dnech: 19. - 20. 10. 2013

Čas: 10,00 – 18,00 hodin

Cena: 2.400,- Kč

Lektor: Bc. Eva Kalivodová Štichová a Iva Hučková

Meditační soustředění zaměřené na duchovní rozvoj, poznávání nových věcí. Pojďte společně s námi strávit příjemný relaxační víkend s načerpáním nových poznatků a příležitostí, jak získat energie při práci na sobě samých. Vztahy nás provází od útlého dětství. Vztah já versus rodiče, sourozenci, prarodiče, kamarádi, spolužáci, partneři, lidé v mém okolí. Vztahy jsou důležitou součásti našeho života. Zkusme se podívat na svůj život z pohledu vztahů a porozumět jim tak, jak si zaslouží. Dozvědět se proč se mi stále opakují stejné věci, situace, proč potkávám podobné muže, kteří přichází ke mně do života. Má práce a lidé v ní, stále opakující se situace a mnoho dalšího.

Jak bude soustředění probíhat a co se budeme učit? Začneme očistnou meditací, abychom byli krásně odpočatí a naladění na duchovní práci, práci sami na sobě. Povedu vás od prvních krůčků – co je důležité vědět, než začnu meditovat, důležitost samotné meditace i její následný rozbor. Dozvíte se, jak vám můžou čísla pomoci ve vašem životě. Čísla nejsou jen označení, popisek. Každé číslo má svou energii, která se dostává do našeho života a podporuje naše činy v dny, týdny, určitá období aniž bychom to vnímali, věděli, přáli si či zavrhovali a právě o energii ve spojení s čísly si budeme povídat. Chybět nebude meditace na aktuální téma s podrobným rozborem. Následovat budou energetické masáže, uvolnění, relax. Věnovat se budeme taky muzikoterapii, pohybu, malování mandal pro uvolnění a uvědomování toho, kdo jsme a kam jdeme z pozice duše. Pracovat budeme taky s energiemi, čakrami, meditačními kartami aj. Svou pozornost zaměříme tentokrát na Archanděly ve spojení s čísly, dny a dalšími podpůrnými jevy. Seznámíme se s dalšími duchovními bytostmi, se kterými budeme komunikovat, více je poznávat.

S sebou: karimatku, pastelky, blok, tužku a dobrou náladu.

Přihlášky a bližší informace:

Eva Kalivodová Štichová; e-mail: info@kridlaandelska.cz; tel.: 721 996 850 nebo Rostislav Štěpán; e-mail: asistent@kridlaandelska.cz; tel. 776 118 700.

 

 

ZTNlYjU