Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCIMalujeme mandaly - s rozborem kresby

Malujeme mandaly - s rozborem kresby

 

Každý z nás prožívá denně spousty nejen krásných chvil, ale taky věcí, které ho tíží. Přijďte očistit svou duši od záležitostí, které vás trápí, vytváří smutek na duši a nedovolí vám tak vykouzlit stálý úsměv na tváři. To, co vás tíží dáme při společném malování mandal pryč, rozebereme tuto skutečnost a dovolíme duši, aby se očistila, opět se radovala a mohla tak popojít dál na své životní cestě. Dovolte své duši, aby se radovala z každodenních maličkostí.

Jak to viděl Carl Gustav Jung....

Významný lékař a psychoterapeut Carl Gustav Jung, zakladatel analytické psychologie, považoval mandalu za zrcadlo vnitřního světa člověka, ve kterém je možno nalézt pomyslný bod, od něhož se odvíjí složky osobnosti, například to, jak se člověk chová, k čemu inklinuje nebo co je pro něj důležité, a podle kterého je nitro daného člověka uspořádáno. Osobní mandaly jsou tedy podle něj obrazy z nevědomí a dávají příležitost lépe poznat vnitřní svět člověka. Výsledná kresba – mandala ukáže nejen vaši momentální náladu, ale tvary a struktury budou představovat pomyslné zrcadlo vašich myšlenek, barvy naopak vyjádří pocity a emoce.

Jak toto setkání probíhá?

Vyberete si obrázek předtištěné mandaly a za pomocí hudby se necháte vést ve vymalovávání mandaly. Myslet u toho můžete na věc, která vás trápí nebo mandalu vymalujete „jen tak". Tato práce trvá cca hodinu. V další hodině rozeberu jednotlivé mandaly, sdělím vám, kde je příčina problému jež vás trápí a doporučím, jak tento „problém" dále řešit.

Pootevřete dveře své duši a dovolte ji se znovu uvolnit, smát se a užívat si života.

V dnešním uspěchaném světě jsou metody očisty duše velmi málo využívány. Mnozí si řeknou, že duše je duše a není ji potřeba čistit. Stejně tak jako se staráme o své tělo a každý večer ho myjeme před tím, než ulehneme ke spánku, můžeme očistit svou duši třeba právě touto uvolněnou metodou - malováním mandal.

Dvouhodiné povídání ve společnosti krásných pozitivních energií vám zcela jistě udělá pěkný večer s krásným výhledem do dalších dní.

 

Ceník služeb naleznete zde

Termíny naleznete zde.

Objednat se můžete na tel. čísle 776 118 700.

 

NDk3N2Mz