Zpracování osobních údajů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zajímavé články - rady porady  Úklid svého nitra ... nejen na jaře Máš období nebo dny, kdy na Tebe všechno "padá" a Ty... arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Francouzská 4, Praha 2 Vinohrady, 12000
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCIČínská kosmologie

Čínská kosmologieČínská kosmologierok 2019 HLINĚNÝ NEBO ZEMSKÝ VEPŘpřichází 4. února 2019 ve 23 hodinVepř předává své vlastnosti těm, kteří se narodili v letech 1935, 1947, 1959, 1971, 1983 a 1995 a 2019, v měsíci 23. 10. – 21. 11., a také mezi 21 - 23 hodinou. 
Rok Vepře je totiž považován za nejlepší rok dvanáctiletí. Přinese stabilitu, prospěch a hojnost. Přesto se nám bohužel ani letos nevyhnou konflikty. Prasátko je totiž sice mírumilovné, ale má také méně hezké vlastnosti, jako je např. marnotratnost, pohodlnost, přejídání a lenost. 
Vepř přichází ve složité době. Končíme dvacetiletí kontemplace, dvacetiletí otázek domova, blahobytu. Rok Kohouta (2017) byl rokem detailů, Kohout se pokoušel zavést do života pravidla. Ne vždy se mu to dařilo nejšťastnějším způsobem, některá jeho pravidla vyvolala spíš zmatek než pořádek. Pes (2018) se pokoušel vše napravit, ale stál na hliněných nohou. Často se z jednoho extrému vydal do extrému druhého, revizí řady pravidel, která byla stanovena nejen zákonodárci, ale i v práci a v našich domovech situaci moc nezpřehlednil.  Pro nás bude – ostatně jako vždy – rok Země zásadní. Země vládne rokům, končícím na 8. a 9. a s těmi máme bohaté zkušenosti.
Komu se bude dařit: Komu se dařit nebude:- párům, které touží po děťátku - lidem vyznávajícím život plný odříkání- lidem, pracujícím ve službách - osobám, které se budou snažit zhubnout- ambiciózním lidem s velkými plány - konfliktním lidem bez smyslu pro takt
Na co si dát pozor:- na hypotéku (promyslete si, zda máte na splátky)- na pusu (rozmyslete si kritiku, jinak hrozí konflikty v práci nebo doma) - na životosprávu (dodržujte pitný režim, relaxujte, věnujte se pohybu)
Do čeho se pustit:- do nákupu realit- do oprav či výstavby domu a zútulňování bydlení- do erotických hrátek (letošní rok bude hodně přát sexu)
Tak vítejte v roce ZEMSKÉHO VepřeZ knihy Horoskopy starých čínských mistrů pro rok 2019;  E- Joachimová.

 

NDc4NTE