Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 3, 130 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská, s.r.o.
Vinohradská 112, Praha 3, 130 00
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 189 Kč
naše cena 189 Kč


Andělské meditace III.

Andělské meditace III.

Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a přes Universum se napojíme do vyšších sfér, kde můžeme komunikovat. Povedu vás krok za krokem do míst, kde poté budete sami pracovat. Toto meditační učení je vhodné pro všechny lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat a to nejen na společném setkání, ale i doma za vhodných podmínek (klid, meditační hudba, energetické obrázky).

Témata:

•    harmonizace čaker, očista duše i těla

•    aktivace třetího oka

•    vnitřní léčivé energie

•  kontakty s podvědomím

BONUS: MEDITACE ZDARMA

•    knihovna minulých životů•    harmonizace čaker, očista duše i těla

Chceme sami sobě odlehčit puštěním starých bolestivých či nevyřešených věcí. Jak to můžete pocítit? Objeví se jistý tlak ve fyzické podobě bez jakéhokoliv zapřičinění (bouchnutí se apod.). Pocítit můžete taky tlak na hrudi či točení hlavy, těžkost nohou. Vaše tělo reaguje na vaše podněty z podvědomí, které říká „STŮJ“ a tímto způsobem vás vybízí k nápravě toho, co jste neměli čas řešit, protože…ale, nikdy není pozdě. Jen toho bude nyní trošičku víc než kdy jindy. Pokud se však do toho pustíte, jistě to zvládnete

•  aktivace třetího oka

Třetí oko nebo-li šestá čakra se nachází u kořene nosu. Barva této čakry je indigová (spojení všech barev čaker) nebo šedá (aktivní myšlenky). U většiny lidí se projevuje tzv. „intuicí“. Co je to intuice? Jak poznám, že je to právě ona? V sídle třetího oka je umístěné Boží oko, které se např. při očistné meditaci čaker objevuje jako oko v trojúhelníku přikryté jemným šedým závojem. Toto oko může mrkat, ale díky „závoji“ nemůže pracovat tak, jak byste chtěli, respektive tak, jak by toto Boží oko pracovat mohlo. V meditaci budeme toto oko probouzet k aktivní činnosti, naučíme se ho používat k naši spokojenosti, řekneme si vše, co oko umí, jak ho používat. Přijďte stáhnout závoj a využijte svého potenciálu, který má v sobě každý z nás. K aktivaci třetího oka potřebuje jedno jediné, a to „chtít“.

•  vnitřní léčivé energie

Člověk je nádoba plná neuvěřitelné síly. Bioenergie je energie našeho těla. Má ji každý, ale ne každý s ní umí zacházet tak, aby si mohl pomoci k uzdravení svého těla, k odstranění akutních bolestí, ale taky použít pro pomoc jiným. Léčení probíhá ve spojení s Vyšší sílou, kterou můžete použít. Jak vypadá samotné léčení? Jak mám žádat? Mám něco vidět nebo si něco představit? Můžu pomáhat druhým, co je k tomu potřeba? Funguje energie i na zvířata, květiny atd. To vše se a mnohem víc se dozvíte na přednášce. Budeme pomocí meditace praktikovat tyto metody, kterých je několik. Pomoc Vyšší síly a Vás samotných dojde k propojení energií, která je následně vysílána dle našeho přání do Univerza. Síla myšlenky je obrovská. Přijďte mezi nás a vyzkoušejte si, jak funguje Vaše vnitřní léčivá energie.

•  kontakty s podvědomím

Naučit se vnímat sama sebe jako jedince a věřit si, je velmi těžké. Příchozí informace (např. při meditaci nebo „bloumáním v mysli“) jsou mým projevem nebo je to informace odjinud? Nevěříte si a chtěli byste zlepšit tuto svoji schopnost? Říkáte si „jistě na to nemám a všechno to jsou pouhé výmysly mé bujné fantazie“. Dozvíte se, proč ukrytá síla vašich myšlenek přichází ve stavu, kdy to nejméně čekáte a ještě vás znejistí? Co je vlastně pravda a co lež? První myšlenka je správná, ale co ty ostatní, které ji následují? Na všechny tyto i další otázky dostanete odpovědi a ne jen to. My si to všechno probereme i v praxi, v meditaci. Navážeme kontakt s naším podvědomím a budeme se učit mu naslouchat tak, abychom mohli komunikovat kdykoliv a kdekoliv, třeba v autobuse nebo při procházce lesem.

 

BONUS: MEDITACE ZDARMA

•    knihovna minulých životů

Životní cesty každého z nás jsou spletité. Kráčíme po nich směrem vzhůru, tam, kam nás srdce táhne, kroky vedou. Každý má jiný cíl, přesto stejný či podobný. Žít život tak, abychom i zítra byli spokojení s tím, co jsme dnes učinili. Společně můžeme nahlédnout do knihovny minulých životů, kde poznáte, na základě vlastního rozhodnutí jeden z nich, ten, který si sami vyberete, určíte, na základě vlastních pocitů, a zjistíte, jakou má návaznost na život, který právě žijete. Proč se vám dějí v životě „divné“ věci, které vypadají jako vytržené z kontextu? Pohybují se ve vašem okolí lidé, kteří na vás mluví, něco po vás chtějí a vy jim nerozumíte? Možná se právě prodíráte karmickou úlohou a potřebujete informaci, jak se z této situace dostat, kde hledat a posléze najít klíč k vyřešení této situace. Nahlédněte společně s námi pod roušku tajemna a poodkryjte pro sebe to nejdůležitější tajemství, to, které právě teď potřebujete k tomu, aby se vaše kroky znovu rozešly směrem vpřed ke šťastnějšímu životu.

 

NWY2Yzgx