Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 2, 120 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1189, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 170 Kč
naše cena 170 Kč

»
Shamballa Matrix

Léčení

Léčení – sám se svými obtížemi

probíhá na základě toho, s čím daný jedinec přichází. Většinou to bývají zdravotní potíže, které vás trápí, což je následek. My budeme spolu hledat příčinu. Podíváme se na váš obraz osobnosti a najdeme spolu na vaši karmické cestě příčinu, odkud pochází a najdeme řešení vašeho uzdravení. Můžeme se pohybovat nejen v minulých životech a jejich propojeních k dnešním dnům, ale také to mohou být příčiny, které pochází z tohoto života, z dětství, dospívání, partnerství, manželství, ale někdy také už z prenatálu. Poté Vám vysvětlím všechny souvislosti a způsob mé práce v odstranění příčin. Při léčbě se vás budu dotýkat pouze na hlavě. Pročistím vás, poté (pokud to bude nutné, uděláme regresi – konkrétně – Vy sedíte a já promluvám s Univerzem), dále Vás svým rentgenovým zrakem zkontroluji a vyléčím, co bude potřeba. Pokud pro Vás dostanu nějaké informace, sdělím vám je. Nakonec Vám pročistím všechny čakry – pohyby rukou v místech, kde se čakry nachází. Poté se můžeme společně podívat do karet, jak vypadá Vaše životní cesta a můžete se zde ptát na cokoliv co Vás zajímá (v časovém rozmezí, které jste si předtím sami vybrali).

Nejčastěji léčené nemoci: porucha štítné žlázy, hemeroidy, zvýšený cholesterol, bolesti žaludku, křečové žíly, zažívací potíže, problémy s vyprazdňováním, otoky, páteř, bolesti hlavy, očí, uší, dutin, bolesti kloubů, artróza, úprava hmotnosti, střevní problémy, borelióza, ostruhy, maniodeprese aj.

Léčení – s obtížemi svého dítěte

pokud má Vaše dítě (0-18 let)  nějaké zdravotními potíže je to opět pouze následek „něčeho" co je spojené s vámi (s matkou). Při léčbě tudíž nepotřebuji, aby Vaše dítě přišlo spolu s vámi, ale potřebuji pouze vás. Spolu budeme hledat příčinu, která je s vámi velmi úzce spjata. Budeme si povídat nejen o obtížích, kterými Vaše dítě trpí, ale i o věcech, které se vám můžu zdát na první pohled jako nepodstatné. Pokud bude potřeba pracovat, tak pouze s Vámi, kdy se přes Vás napojím na vaše dítě a začnu pracovat. Většinou tomu předchází Vaše uvědomění v daných věcech a regrese viz výše popsaná. Budeme ve spojení přes e-mail, kdy Vy mně budete informovat o změnách a já Vás zpětně o tom, co se děje a co bude následovat, pokud bude potřeba, pomůžu na dálku.

Nejčastěji léčené nemoci: noční pomočování, nespavost, bolesti žaludku, plynatost, nesoustředěnost (hodně druhů), meningitida, bolesti hlavy, štítná žláza, anorexie, roztroušená skleróza (hodně druhů),  aj.

Léčení – vámi blízké osoby (rodina, ze které pocházíte či vaše současná rodina)

pokud budete chtít zkontrolovat zdravotní stav vašeho blízkého, postačí k tomu jeho jméno, příjmení, datum narození a vztah k vám. Spolu se podíváme, jak je na tom zdravotně, můžeme posílit některé orgány či funkce, pročistit čakry a zharmonizovat tak, celé tělo, dodat pozitivní energii. Nejdou lze bohužel provádět větší zákroky jako je např. léčení pomocí Andělské terapie či regrese. Pokud má váš blízký větší zdravotní problém, musí přijít osobně.

Objednat se můžete na tel. 776 118700 nebo na info@kridlaandelska.cz

Očista prostoru

Očista prostoru - odvod mrtvých duší, uzavření světelné cesty, odrušení geopatogenních zón

Dějí se vám doma zvláštní věci, které nemají reálný základ? Cítíte se slabí, vyčerpaní, ráno vstáváte unavení, nechce se vám večer domů, špatně se vám spí? Pak nejspíš nebydlíte sami nebo máte v bytě místa, kde se nachází geopatogenní zóny.

Odvod přivtělených duší

Odvod přivtělených duší

Cítíte se jinak než dřív, váš pocit je zvláštní a neodpovídá vašemu fyzickému zdraví? Přivtělené duše podněcují to, z čeho máte strach, pak přijdou blíž a jsou rády, že se u vás můžou schovat. Tlačí na vás, aby se mohly skrze vás dostat do světla, byly poznány a odvedeny.

NDIwY