Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 2, 120 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1189, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám

»
Nolčová Helga

Osobní mandala

Jmenuji se Helga Nolčová. Mandaly kreslím deset let. Seznámila jsem se s nimi na kurzu Psychografie a automatické kresby u paní Marušky Machkové. Před mandalami jsem kreslila léčivé obrázky, pomocí kterých jsem dokázala v těle přesně označit místo zdravotního problému a např. na cévy se podívat zevnitř. Ale až pomocí mandal dokážu problém v těle posunout, rozpouštět, vyřešit.

Kamarádky tatínek byl po mozkové příhodě, pomocí mandaly během čtrnácti dnů sraženina začala ustupovat natolik, že se postupně vrátil do normálního života. Mandala dokáže hodně podpořit léčbu postiženého místa, případně nasměrovat na nejúčinnější směr léčby.

Jiná kamarádka měla před operací, rakoviny žaludku. Poprosila mě o mandalu na zdárné provedení operace žaludku. Kreslila jsem, ale z nějakého důvodu na operaci bez udání operovaného orgánu. To mi nešlo. Tak jsem čekala, co bude. Lékaři při operaci zjistili, že má zasaženou slinivku a vyoperovali slinivku. Operace proběhla naprosto v pořádku, včetně rekonvalescence.

Vždy znovu mě udiví, jak dokáží být mandaly silné. Když jsem s nimi začínala, pořád jsem nebyla spokojená, vystřídala jsem různé druhy technik kreslení, různé druhy pastelek… A stejně to nebylo ono. Nakonec jsem potkala barvy na sklo. Zkusila jsem je použít do mandal a vznikl zázrak, který předčil moje očekávání. Zázrak, který léčí…

Dnes kreslím mandaly léčivé, mandaly na duchovní posun nebo např. na sladění jednotlivých stránek života…..


I Profily I Termíny I Ceník I E-shop I

 

 

další možnost objednání služeb

email: info@kridlaandelska.cz tel: 776 118 700

MGIyNjQzO