Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 2, 120 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1189, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI


»
Milan Fošnár

ASTROLOGIE

Milan Fošnár

 

Hvězdy nás provázejí od nepaměti, jsou tu pro všechny a v každém okamžiku nám posílají své vzkazy. Tak proč si je nepřečíst.

Astrologie je přirozený způsob odvozování souvislostí založený na podobnosti pohybu planet s jevy probíhajícími na Zemi. Každý prvek, věc, orgán, člověk, zvíře, barva, tón má svého  posla mezi hvězdami. Astrologii jde propojit s různými odvětvími, například s Tarotem, numerologií, chiromantií, chemií. Lze ji uplatnit v psychologii,  lékařství a homeopatii.  Pomůže nám v odhadnutí vývoje, v prognostice, rovněž při pátrání po minulosti, či prostém popisování vlastností.

 

Typy horoskopů do kterých je možné při konzultaci nahlédnout:
Nativní - vždy, jako základ, zobrazuje dispozice.

Tranzitní - aktuální postavení planet vzhledem k základnímu horoskopu. Zobrazuje třecí plochy v daném čase.*pozn .Lidé se většinou ozývají v období kdy s některým z významnějších prků jejich horoskopu vytváří hlavní aspekt vnější planeta pomalého běhu.

Solární - Hlavní témata daného rokuLunární - Témata daného měsíceDirekce - Aspekty mezi základním postavením planet a jejich postupy v čase.. Zobrazují vnější vývoj.

Progrese - Postupový horoskop zaměřený ke zvolenému časovému období, prvky postupují za každý rok života o vzdálenost kterou urazí za 1 den . Zobrazují vnitřní vývoj.

Horární horoskop - odpovědi typu ano - ne, horoskop se sestavuje pro datum a čas položení otázky.K sestrojení horárního horoskopu nejsou potřebná žádná další data, jen dobře promyšlená otázka a čas jejího vyslovení.
Výsledná prognóza je syntézou alespoň tří ze zmíněných metod.

Partnerské horoskopy:Synastrie - překrytí dvou horoskopů. Zobrazuje jak na sebe působí partneři vrozenými vlastnostmi.Kompozit - ze dvou horoskopů se sestavuje jeden výsledný.

více na www.astro-tarot.cz .


I Profily I Termíny I Ceník I E-shop I

 

 

další možnost objednání služeb

email: info@kridlaandelska.cz tel: 776 118 700

MjIxM2