Česko Katalog - Katalog firem

 KŘÍDLA ANDĚLSKÁ - idatabaze.czVzdělávací zařízení, agentury, kurzy - idatabaze.cz

 

 

Astrovíkend

 

 

Portál Praha Na Dlani

 

ESOTERRA

NOVINKY

arr3Článek v časopise ArtiklZkuste to procítit Letošní rok je z astrologického hlediska velice atypickým − uzavře minulost... arr3Květen, lásky časarr3Nová adresaVinohradská 1899/112, Praha 2, 120 00... arr3Mytologie „poznání“ aneb lidi jako zrcadla   Mytologie doslovně znamená "vyprávění příběhu", toto slovo bylo tak původně i užíváno. Lidé se... arr326.4 . 2015 Kameny Léčí Nově vydaná sada 36 karet s brožurou 50 stran   objenat v e-shopu... arr312.11.2014 Centrum SpirálaOtevření Esoterického centra Spirála v Chotěboři ... arr32.12.2012 Příběhy Léčitelky2.12.2013 vydání knihy Příběhy léčitelky ... arr3Barevná typologie ... arr3  13.11.2015 článek na WWW.dama-online.cz Tisícileté terapie ...

KONTAKTY

Akademie Křídla Andělská
Vinohradská 112/1189, Praha 2, 120 00
tel: 776 118 700
napište nám

»
Iva Hučková

NUMEROLOGIE, TAROTOVÁ NUMEROLOGIE

Iva Hučková

Možná právě proto, že jsem přišla na svět když bylo Slunce ve Štíru, tak mě neustále fascinuje tajemství života. Potřebuji znát vše do hloubky a zároveň se snažím vidět všechno v souvislostech. Nakoukla jsem pod pokličku nejedné duchovní disciplíny, ale jediná numerologie mě nadchla a okouzlila natolik, že se jí intenzívně zabývám již více než 10 let. Od roku 2006 se specializuji na tarotovou numerologii, ke které mě přivedla paní Mgr. Maruška Janšová, má úžasná paní učitelka, která propojila tarot s numerologií v tzv. TAROTOVOU NUMEROLOGIÍ. Tato energetická disciplína poskytuje hlubší informace o působení vlivu čísel v nejrůznějších podobách a umožňuje jejich vysvětlení ve spojitosti s tarotovými kartami, které umožňují do hloubky porozumět jakémukoliv výkladu, a to díky svým obrázkům.

Tímto způsobem je velmi snadné dojít k pochopení povahy člověka, jeho vrozených talentů a dispozic a také k odhalení příčiny a okolností právě prožívaných situací. V silách každého člověka je rozvinout se a uplatnit  své vlohy,  zvládat své vztahy, být šťastný a přičinit se o to, aby také jeho vlivem byli šťastní také lidé okolo něj.

 

Osobní konzultace nebo korespondenční dotazy.

V čem vám může být tarotová numerologie nápomocná?

Níže jsou popsány nejčastější otázky, se kterými se na mně obracejí lidé, kteří se rozhodli najít odpověď prostřednictvím tarotové numerologie, jenž dává možnost podívat se jako by přes lupu na jakoukoliv okolnost v našem životě. Pro celostní pohled a co nejpřesnější odpověď používám propojení čísel s tarotem, čínskou kosmologií a znameními zvěrokruhu.Prostřednictvím tarotové numerologie můžeme porozumět sami sobě, pochopit druhé a rozvinout svůj potenciál.

Na co se můžete ptát?

  • Proč se dostávám opakovaně do podobných situací, co mi to má říct?
  • Proč se mi nedaří ve vztazích, v práci? Kde dělám chybu?
  • Co se skrývá za mým onemocněním?
  • Co nevidím?
  • Co mám pochopit?

Kurz numerologie viz kurzy.

 

 

I Profily I Termíny I Ceník I E-shop I

 

 

další možnost objednání služeb

email: info@kridlaandelska.cz tel: 776 118 700

ZmUxZTU4M